Urážky, hrozba nožem a nakonec mír? Jak Strickland a Du Plessis zakopali válečnou sekeru?
Už tento víkend nás čeká první číslovaná akce roku 2024, kterou je turnaj UFC 297, kterému v Kanadě vévodí titulový souboj v rámci střední váhy Strickland vs Du Plessis. Už tak zajímavý souboj byl doposud ještě hodně okořeněný silnou rivalitou. Dokonce došlo i na hrozby pobodáním, ale nakonec to vypadá tak, že oba bojovníci pohotově zakopali válečnou sekeru.


 

VIDEO: Gangster Veselý znovu úřadoval! Promotér Le Sy mluví o tučné pokutě

„Psal jsem mu zprávu, že počítám s tím, že se do té klece jdeme povraždit. S tím počítám, ale pokud znovu vytáhne věci z minulosti, tak ho pobodám. Je jedno, kde to bude. Klidně na tiskové konferenci nebo váze. Myslím si však, že bude v pohodě. 

Nastavil jsem však jasnou hranici, kterou by neměl překračovat, protože už by nešlo jen o bojování. Pokud to vytáhne, tak mě v Kanadě zavřou a nejspíš mě deportují. Všechny ty týdny přípravy přijdou vniveč zbytečně,“ prozradil šampion Strickland, že rivala varoval, aby nijak nepoukazoval na jeho dětství, které bylo evidentně hodně těžké a ze kterého si Sean nese celou řadu traumat. O to větší překvapení bylo, když jsme v rámci UFC dokumentární série viděli oba bojovníky, jak se zdraví a podávají si ruce, jak kdyby byli přátelé, což se záhy vysvětlilo.
          

„Den poté, co jsme se Seanem chytili na turnaji UFC 296, jsem seděl v letadle a čekal jsem, až vzlétneme. Díval jsem se do telefonu a najednou tam vidím zprávu od Seana. Měl jsem za to, že je to nějaká fan stránka nebo fake profil, ale byl to opravdu Strickland. Psal mi něco v tom smyslu, že je mu líto, co řekl o mém trenérovi. Psal mi, že sice jsme podepsali zápas a jdeme do boje, ale že jestli něčím překročil čáru, ať mu to řeknu. Že klidně zpětně smaže nějaký příspěvek a tak podobně. 

Nikdy bych o téhle konverzaci nemluvil, ale Sean to vlastně tak trochu vytáhl, když mluvil o tom noži. Neříkám to tedy proto, abych na něj vrhal nějaký stín. Spíš mě jen překvapilo, že vůbec udělal ten krok a napsal mi a pak to ještě řekl veřejně. Kromě omluvy mě však varoval, že pokud ještě někdy vytáhnu věci kolem jeho dětství, tak mě zabije a zničí tak dva životy naráz. Takhle nějak to podal.
        

Bylo mi ho líto, takže jsem mu jen odepsal, že není nic, čím by se mě mohl nějak dotknout, ale že o jeho dětství už samozřejmě mluvit nebudu. Vysmíval se mi, že si dávám pusu s trenérem a týmovými kolegy, na čemž nevidím nic špatného ani homosexuálního. Mám je prostě rád. Se svou orientací jsem naprosto vyrovnaný. Viděli jste mojí přítelkyni?“ prozradil Du Plessis, že mu Sean opravdu psal a že vlastně došlo k zakopání válečné sekery, tak uvidíme, jak se to odrazí na tiskové konferenci a hlavně na víkendovém souboji.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *