UFC Fight Night Tuivasa vs Tybura: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer UFC Fight Night, který se koná v Las Vegas. V hlavním zápase večera uvidíme souboj těžkých vah mezi Taiem Tuivasou a Marcinem Tyburou. Na turnaji se představí také Christian Rodriguez, Kennedy Nzechukwu, Bryan Battle nebo Gerald Meerschaert. Celý galavečer UFC můžete sledovat v sobotu už od 21:00 na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

 

Ode Osbourne vs Jafel Filho – Filho zvítězí na submisi 2,83

Jafel Filho (15-3) v projektu Dana White Contender Series ukončil neporaženého Royberta Echeverriu a vysloužil si smlouvu s UFC. Poté dostal zápas s talentovaným Muhammadem Mokaevem, kterému nadělal velké problémy, ale z vítězství se nakonec radoval Mokaev. Ode Osbourne (12-6) si také vybojoval vstupenku do UFC také skrze Contender Series, kde porazil Armanda Villareala. 

Osbourne v posledním zápase ukázal neschopnost vypořádat se s Almabaevovou hrou na zemi, což mě nutí pochybovat o jeho šancích proti špičkovému brazilskému jiu-jitsu, kterým disponuje Filho. Ačkoli má Osbourne výhodu v postoji, Filho prokázal velkou odolnost proti tvrdým úderům Daniela Bareze. Filhův soustředěnější přístup k zápasu se mu zřejmě vyplatí, protože Osbourne má pomalé starty a to se mu může stát osudným. Věřím, že Filho si od začátku prosadí svoji hru na zemi a postupně se dopracuje k vítězství na submisi.  

Christian Rodriuez vs Isaac Dulgarian – Vítěz Rodriguez 2,45

Přestože je Rodriguezovi teprve 26 let, buduje si pověst profesionála, který dokáže nadějným talentům uštědřit první profesionální porážku. Na svůj věk je to velmi vyrovnaný a technický bojovník, který dokáže velmi plynule přejít z postoje na zem, kde disponuje kvalitním wrestlingem. Bohužel si také vybudoval pověst zápasníka, který neplní váhový limit, což si nyní vynutilo přestup do pérové váhy. 

Dulgarian ještě nebyl pořádně prověřen. Všechny své soupeře ukončil v prvním kole, když je porazil hlavně kombinací fyzické síly a wrestlerské dominance. Přesto je kolem Dulgariana příliš mnoho neznámých. Netušíme, jak bude vypadat, když se zápas dostane do druhého kola. Navíc úroveň jeho soupeřů byla poměrně nízká. Spíše jde o to, že Rodriguez dokázal, že je schopen přečkat počáteční tlak a pak z něj těžit, když jeho protivník zpomalí. Pokud ho ustojí i tentokrát, tak se bude radovat ze čtvrtého vítězství v UFC.

TIPY UFC:

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *