UFC Fight Night Moreno vs Royval 2: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer UFC Fight Night, který se koná v Mexiku. V hlavním zápase večera uvidíme souboj muších vah mezi Brandonem Morenem a Brandonem Royvalem. Na turnaji se představí také Raul Rosas, Yair Rodriguez, Brian Ortega nebo Claudio Puelles. Celý galavečer UFC můžete sledovat v neděli  od 01:00 na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Promotér Novotný bagatelizuje divoký staredown, při kterém inkasoval i jeho kolega Neruda

Yair Rodriguez vs Brian Ortega – Počet kol + 3,5 v kurzu 1,81

Mexický zápasník air Rodriguez má bilanci 19-4. Ve svých 31 letech si v UFC odnesl devět bonusů, vyhrál soutěž The Ultimate Fighter a je bývalým prozatímním šampionem UFC v pérové váze. S Ortegou (15-3) se utkal už v roce 2022, ale T-City se v souboji zranil a Rodriguez „slavil“ vítězství.  V prvním střetnutí Ortega použil svou obvyklou taktiku: tlačil se dopředu, aby dostal soupeře ke kleci, kde by se mohl dostat k takedownu nebo soupeře vyčerpal. Rodriguez měl rychlostní převahu a dařilo se mu zasazovat čisté údery, ale Ortega nezaostával. 

Zdá se, že všechny otazníky se točí kolem Ortegy a toho, jak bude nyní vypadat. Od roku 2018 nebyl příliš aktivní a nyní, když téměř dva roky nezápasil po těžkém zraněním ramene, je třeba se ptát, jak si povede v tomto souboji. Když je Ortega ve formě dokáže potrápit kohokoliv a proto se zde nejlépe jeví sázka na kola. Konkrétně, že se zápas dostane do čtvrtého kola, kde najdeme kurz 1,81. Pokud bych zde měl určit vítěze, tak bych si právě kvůli otazníkům ohledně formy Ortegy, vsadil na Rodrigueze. 

Daniel Zellhuber vs. Francisco Prado – Zellhuber zvítězí na body 2,84

24 letý Mexičan Zellhuber je velký talent s dobrými dovednostmi a kardiem. S výškou 180 cm a dosahem 77 cm se jedná v lehké váze o mohutného borce. Na druhé straně rovnice bude Argentinec Prado čelit velké nevýhodě ve výšce a dosahu. Na Pradovi, který do zápasů přináší agresivitu a dravost, jakou bychom od mladého zápasníka očekávali. 

K překonání dosahu je potřeba pořádná zdatnost v technických schopnostech a nejsem si jistý, jestli Prado nějakou takovou výhodu má. S největší pravděpodobností se mu podaří pár tvrdých úderů, ale většinu času skončí frustrován Zellhuberovou vzdáleností. Z technického hlediska má Zellhuber výhodu díky komplexnějšímu stylu ve srovnání s Pradovým nepředvídatelným. Proto je zde nejpravděpodobnější jeho vítězství na body v kurzu 2,84. 

TIPY UFC:


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *