UFC Fight Night Dolidze vs Imavov: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer UFC Fight Night, který se koná v Las Vegas. V hlavním zápase večera uvidíme souboj středních vah mezi Romanem Dolidzem a Nassourdinem Imavovem. Na turnaji se představí také Renato Moicano, Drew Dober, Molly McCan, Muslim Salikhov ale také Mach Muradov. Celý galavečer UFC můžete sledovat v sobotu už od 22:00 na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Výlet do Moskvy! Gábor Boráros už zná soupeře na svou ACA premiéru

Roman Dolidze vs Nassourdine Imavov – Vítěz Dolidze 2,27

Styly obou bojovníků je vynesly mezi TOP zápasníky střední divize UFC a ukázaly jejich technickou zdatnost. Tlak Dolidzeho na začátku zápasu bude pro Imavova velkou zkouškou, kterou bude muset zvládnout, stejně jako kardio Dolidzeho v průběhu 25 minut, protože zápas je vypsaný na pět kol. Vzhledem k silným stránkám obou zápasníků a jejich nedávným výkonům bude tento zápas soubojem Dolidzeho grapplingu s Imavovovým postojem. 

Sázkové kurzy favorizují Imavova nejspíše díky jeho obraně, která je poměrně působivá (72%), nicméně Dolidze je určitě zápasníkem, který by jí mohl prolomit, pokud úspěšně uplatní svůj grappling, čímž by mohl změnit dynamiku zápasu ve svůj prospěch. Pokud bychom měli porovnat, kdo je daleko techničtějším postojářem, Imavov vyniká svým kickboxem, dostojí své přezdívce „ruský sniper“. Imavov ovšem také rád kope, což by se mu ale v tomto souboji nemuselo vyplatit, pokud Dolidze dokáže zachytit kopy, tak má velmi snadnou cestu k takedownu. Pro Dolidzeho jednoznačně „nejsnazší“ způsob, jak tento zápas dovést do vítězného konce.      

Renato Moicano vs Drew Dober – Dober zvítězí v prvním nebo druhém kole 4,04

Tento souboj má za mě dva scénáře. V prvním zvítězí Moicano na submisi a ve druhém Dober na KO/TKO. Moicano se vrací po vítězství nad Bradem Riddellem a myslím, že pro něj je vítězství na submisi hlavním cílem i v tomto souboji. Přesně to bude muset udělat, když bude bojovat s někým, jako je Drew Dober. Pokud bude zápas probíhat v postoji, bude Dober ve svém živlu.

Moicano nemá úplně dobrou úspěšnost, co se týče doručení takedownů a jeho procentuální úspěšnost je 46%. Dober posledních několik let nepředváděl nic jiného než tvrdé přestřelky, a to všechno proti soupeřům, kteří akceptovali jeho styl, ale tentokrát je tu pravděpodobně trochu střet, který by mohl být pro Dobera problém. Ovšem má stále nebezpečné tvrdé údery a nepochybně jich Moicanovi během zápasu zasadí spoustu, ale pokud to bude příliš divoké a Moicano získá takedown a kontrolu nad soupeřem, pak je fakticky po zápase.

Dober je v tomto zápase lákavým outsiderem a má poměrně velkou šanci vyhrát. Nejvíce zde věřím sázce, že zvítězí v prvním nebo druhém kole v krásném kurzu 4,04. Jako druhá možnost se nabízí vítězství Moicana na submisi v kurzu 2,20.  

TIPY UFC:


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *