UFC Fight Night Allen vs Curtis: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer UFC Fight Night, který se koná v Las Vegas. V hlavním zápase večera uvidíme souboj mezi Brendanem Allenem a Chrisem Curtisem. Na turnaji se představí také Alexander Hernandez, Ignacio Bahamondes, Morgan Charriere nebo Valter Walker. Celý galavečer UFC můžete sledovat v sobotu už od 21:00 na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

OKTAGON šampion Patrik Kincl konečně učinil klíčové rozhodnutí?

Lukasz Brzeski vs Valter Walker – Walker zvítězí na body 3,49

 

Brzeski se do UFC dostal skrze Contender Series, ale poté byl chycen za doping a prohrál své tři zápasy v UFC. V posledních dvou zápasech ukázal špatné kardio a wrestling, což byly souboje s Karlem Williamsem a Cortesem-Acostou, který ho dokázal navíc knockoutovat, což je jeho jediné ukončení v UFC. Brzeski se bude určitě spoléhat na svůj postoj, ale bude to proti mladšímu bratrovi Johnnyho Walkera stačit? 

Valter Walker debutuje v UFC s perfektní bilancí 11-0. Zatímco straší bratr Johnny se z Brazílie přesunul do vyhlášeného gymu SBG Ireland, tak Valter zakotvil v moskevském gymu GOR MMA. Zde trénuje například s Sharaputdinem Magomedovem. Jeho silnou stránkou jsou takedowny a Brzeski ukázal špatnou obranu takedownům. Nad Walkerem visí otazník ohledně kvality jeho soupeřů, ale v posledním souboji dokázal ukončit bývalého zápasníka UFC a PFL Alexe Nicholsona a získal titul těžké váhy organizace Titan FC. Brzeskimu půjde o setrvání v UFC, takže bude v souboji opatrný. Nicméně si myslím, že Walker využije svých takedownů, bude souboj kontrolovat na zemi a dojde si pro vítězství na body.  

 

Dylan Budka vs Cesar Almeida – Vítěz Almeida 2,14

Dylan „The Mindless Hulk“ Budka je velice zajímavým všestranným zápasníkem, který se může opřít o kvalitní wrestling. Ve svém předchozím zápase se Dylan Budka představil v Contender Series, kde se utkal s Chadem Hanekomem a odnesl si vítězství na body. Zde ukázal i kvalitní obranu proti takedownům, když zastavil všech devět pokusů soupeře. 

Almeida ukázal, že je výborným postojářem, ale v jeho hře proti wrestlerům jsou určité mezery. To by mohlo hrát ve prospěch Dylana Budky. Samozřejmě Almeidu jako outsidera nepřehlížejme. Jeho postoj je o úroveň výš než soupeřův a bude zajímavé sledovat, jak se Budka vyrovná s Almeidovým opačným guardem. Brazilec je navíc dalším produktem slavné postojářské organizace GLORY, kde se utkal s těmi nejlepšími včetně Donovana Wisseho a současného šampiona polotěžké váhy UFC Alexe Pereiry, kterého ze tří vzájemných soubojů dokázal jednou porazit. Budka vzal tento zápas relativně narychlo a je tedy otázkou, jestli bude dostatečně připraven. Kurz 2,14 na Almeidu je tedy více než zajímavý.   

TIPY UFC:


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *