UFC 300 bude mít speciálního hosta, který chce případně naskočit jako náhrada do boje

UFC

Už příští víkend nás čeká jubilejní turnaj UFC 300, který nabídne celou řadu skvělých zápasů a dvě titulové bitvy. Pereira a Hill se totiž utkají o titul šampiona polo-těžké váhy a Holloway a Gaethje změří síly o speciální BMF opasek. Celá karta je však plná hvězdných jmen, z nichž si velká část někdy sáhla na titul ligy mistrů. Událost si samozřejmě nenechají ujít největší jména sportu, mezi kterými bude i vzácný host, který je prý případně připraven naskočit jako náhradník.


Šílená suma?! Jakou hodnotu má dnes rozjetá organizace OKTAGON MMA?

„Jsem extrémně nadšený. UFC dalo mně a mým dcerám lístky na největší show všech dob UFC 300 v Las Vegas. Jsem opravdu moc rád, že jdeme. Pás BMF, to je to, z čeho jsem nadšený. Hlavní zápas je také obrovský. Celá karta je skvělá. Uvidíme se tam. Je to skvělý den. Buďte tou nejlepší verzí sebe sama, nikdy nevíte, kdy to budete potřebovat,“ pochlubil se člen UFC Síně slávy Mark Coleman, že od vedení dostal vstupenky na jubilejní akci.

Coleman v poslední době plnit titulky nejen MMA médií skrze svůj hrdinský čin. Z hořícího domu totiž zachránil své rodiče a když se naposledy vracel pro milovaného psa, tak se nadýchal kouře a skončil ve vážném stavu v nemocnici. I tady se však ukázalo, jak velký bojovník to je, díky čemuž se může jít podívat na turnaj UFC 300, protože se z toho nejhoršího velice rychle dostal.

„Moc se na turnaj těším. Navíc bych rád řekl, že jsem stále v tréninku, takže kdyby byla potřeba nějaká náhrada, tak víte, na koho se obrátit,“ vtipkoval také Coleman.

UFC 300: Startovka

Alex Pereira vs. Jamahal Hill
Zhang Weili vs. Yan Xiaonan
Gaethje vs. Max Holloway
Charles Oliveira vs. Arman Tsarukyan
Bo Nickal vs. Cody Brundage
Jiří Procházka vs. Aleksandar Rakić
Calvin Kattar vs. Aljamain Sterling
Holly Holm vs. Kayla Harrison
Sodiq Yusuff vs. Diego Lopes
Jalin Turner vs. Renato Moicano
Jéssica Andrade vs. Marina Rodriguez
Bobby Green vs. Jim Miller
Deiveson Figueiredo vs. Cody Garbrandt
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *