UFC 299 O´Malley vs Vera 2: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer UFC 299, který se koná v Miami. V hlavním zápase večera uvidíme souboj o titul bantamové váhy mezi šampionem Seanem O´Malleym a Marlonem Verou. Na turnaji se představí také Dustin Poirier, Kevin Holand, Curtis Blaydes, Petr Yan nebo Gilbert Burns. Celý galavečer UFC můžete sledovat v neděli od 00:10 na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

„Byl jsem kyselý tak, jako už dlouho ne,“ přiznává Novotný chybu a není se čemu divit

Dustin Poirier vs Benoit Saint-Denis – Vítěz Poirier 2,42

Skvělý pětikolový souboj v lehké váze mezi Dustinem Poirierem a Benoitem Saint-Denisem. Saint-Denis vypadá v lehké váze UFC skvěle, ale zdá se, že kurzy na tento zápas nejsou úplně dobře nastavené, protože Poirier je poněkud velkým outsiderem. Poirier prohrál jen s elitními bojovníky lehké váhy a nejsem si jistý, že Saint-Denis už dozrál do takového kalibru.

Saint Denis je vyznamenaný bývalý francouzský výsadkář. Je držitelem černého pásu v judu a všech pět vítězství v UFC vybojoval před limitem. Jeho jedinou skvrnou v UFC byl první zápas, který byl ale ve welterové váze. Poirier má bohaté zkušenosti z těžkých zápasů. Má výborný wrestling, box, ale také nebezpečné kopy. Navíc nastupuje před „domácími“ fanoušky. Je možné, že se Saint Denis vrhá do souboje s bývalým prozatímním šampionem příliš brzy a zatím se neutkal s tak zkušeným a vyzrálým soupeřem, jako je Dustin Poirier.

Čím déle bude tento zápas trvat, tím lépe pro Dustina, protože prokázal, že má kardio na pět těžkých kol, zatímco u Saint-Denise jsme to zatím neviděli. Francouz je  určitě schopen ukončit Poiriera, ale domnívám se, že Poirier zvolí opatrný začátek a v průběhu zápasu převezme iniciativu. 

Kevin Holland vs Michael Page – Vítěz Holland 1,73 / Zápas skončí na body 1,66

Michael „Venom“ Page debutuje v organizaci UFC, když se utká s Kevinem Hollandem. Pokud jde o Hollanda, nelze popřít jeho komplexnost. Holland je impozantní postojář, ale zároveň se může pochlubit černým pásem v brazilském Jiu-Jitsu. Page je legendou Bellatoru. Je známý tím, že umí rozdávat nejrůznější neortodoxní údery, a jeho nepředvídatelná technika mu v průběhu let přinesla několik impozantních knockoutů. Ve svých téměř 37 letech však Page zpomaluje – což je patrné na jeho výkonech v několika posledních zápasech. Pokud už v Bellatoru začal ztrácet krok, pak ho v UFC čeká potenciálně tvrdé vystřízlivění. 

Holland se bude určitě spoléhat na takdowny, ale musí se vyvarovat předvídatelným pokusům, které předváděl v souboji proti Jacku Della Maddalenovi. Myslím si, že na nohou dokáže Holland Pageovi konkurovat a pokud k tomu přidá wrestling a grappling, tak může pomýšlet na vítězství. Zároveň se přikláním k tomu, že by se mohlo rozhodovat na body. 

 TIPY UFC:


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *