UFC 295 Procházka vs Pereira: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na očekávaný galavečer UFC 295, který se koná v New Yorku. V hlavním zápase se o uvolněný titul polotěžké váhy utkají Jiří Procházka a Alex Pereira. Dále se na turnaji představí Tom Aspinall, Sergei Pavlovich, Mark Madsen, Nazim Sadykov nebo Benoit St. Denis. Celý galavečer UFC 295 můžete sledovat v sobotu od 23:55 na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Hill, Chimaev, Jones nebo Pereira? Procházka popisuje velikány UFC

Jared Gordon vs Mark Madsen – Vítěz Madsen 2,67

Jared Gordon je 35letý bojovník ze Spojených států. Jared je komplexní zápasník, který dává přednost postoji. Díky svému dobrému boxerskému základu odvádí Američan obrovské množství práce právě na nohou. V průměru provede přes 7,00 úderů za minutu s přesností 50 %. Má poměrně rychlé ruce a v oktagonu se dobře pohybuje. Gordon využívá své wrestlerské dovednosti a BJJ především k obraně. Hlavní problémem tohoto bojovníka je jeho kardio. 

Mark Madsen je velmi zkušený bojovník. Svého největšího sportovního úspěchu však dosáhl mimo UFC. Je stříbrným olympijským medailistou v řecko-římském zápase a pětinásobným medailistou z mistrovství světa v této disciplíně. Je proto přirozené, že si hodně zakládá na kontrole soupeře na zemi, což mu jde více než dobře. Také má velmi solidní úspěšnost doručení takedownu – 66 %. Vzhledem k vysokému kurzu se vyplatí zkusit Madsena, ale celkově zápas vidím velmi vyrovnaně. 

Matt Frevola vs Benoit Sait-Denis – Saint-Denis zvítězí na KO/TKO 2,60

Saint Denis se stává nebezpečným zápasníkem v lehké váze a jeho kombinace tvrdých úderů s neúnavnou hrou na zemi je zárukou, že se v krátké době dostane do hry o velký zápas. V jeho posledním souboji jsme viděli komplexní výkon, ve kterém během necelých dvou kol vyslal 101 signifikantních úderů a ukončil  Thiaga Moisese. Saint-Denis svého soupeře rozebral ve všech aspektech zápasu. Tento duel bude větší zkouškou jeho odolnosti, protože Frevola má za sebou tři vítězství na KO/TKO v řadě. Francouzský legionář však už několikrát ukázal velkou odolnost a zatím se nikomu nepodařilo ho nějakým způsobem ukončit. 

Saint Denis se také může opřít o svůj grappling, a to je něco, s čím si Frevola neporadí. Mohl by to být zábavný zápas s několika solidními výměnami v postoji, ale zvítězit by měl vynalézavější Saint-Denis. Domnívám se, že tento zápas má dva schopné ukončovatele, kteří se do sebe pustí hned od začátku. Přikláním se k tomu, že Saint Denis vyhraje na KO/TKO, ale ani kurz, že zápas skončí na KO/TKO 2,02 není vůbec k zahození. 

Tipsport také tentokrát nabízí hodně speciálních sázek na souboj Jiřího Procházky, kde mě zaujala sázka, kdo bude mít v zápase více signifikantních úderů ve prospěch Procházky v kurzu 1,90. 

TIPY UFC:

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *