Ty blázne, tak to hodně štěstí! Montagnac už zná náhradního soupeře

Montagnac

Už tuto sobotu nás čeká turnaj OKTAGON 41, skrze který organizace vůbec poprvé míří do Liberce. O hlavní zápas se postará bitva šampionů Magard vs Lopez s tím, že hlavním před-zápasem je souboj Vémola vs Matavao. Velký otazník zatím visel kolem Montagnaca, který měl původně bojovat s Gottvaldem, ale ten se nakonec rozhodl ukončit kariéru. Nyní však už známe jméno odvážného náhradníka, který se utká s rozjetým Francouzem.

Kdo by to nechtěl vidět? MMA svět vybral Jiřímu Procházkovi nového soupeře

„Neporažený Francouz na půdě OKTAGON MMA má nového soupeře z Polska! 4 dny před turnajem bere zápas ‘Pajak’, který na podzim všechny překvapil, když během 24 hodin vyhrál titul na short notice před limitem v Polsku a pak přejel 500 kilometrů do Košic, aby tam v prvním kole uškrtil Kotalíka. Na armbar se mu podařilo utáhnout i Vlasta Čepa hned v jejich prvním zápasu v organizaci.

Montagnac s obrovskou silou a dynamikou bude po bleskovém KO Škvora za 38 vteřin největší dosavadní výzvou pro mnohem zkušenějšího Poláka,“ informovala organizace OKTAGON MMA, že novým soupeřem Montagnaca je „záchranář“ Strzelczyk, který evidentně vezme téměř cokoliv a kdykoliv. Ne vždy se mu to však vyplatilo, tak uvidíme, jak si povede v Liberci.

Na Sherdogu je totiž například Mateusz vedený jako welter bojovník, ale nyní ho čeká hora svalů v podobě Montagnaca, který si v posledním zápase pohotově poradil se zkušeným Škvorem. Klobouk dolů před Polákem, protože vzít podobný zápas vyžaduje notnou dávku odvahy. Však si vzpomeňte na to, jak Strzelczyka na konci roku 2021 doslova rozbombardoval Matěj Peňáz.
15.4. Liberec – OKTAGON 41: Prozatímní Startovka

Magard vs Lopez

Vémola vs Matavao

Montagnac vs Strzelczyk

Mikulášek vs Viszlay

Palasz vs Todev

Škvor vs Vinni 

Hosseinpour vs Malach 

Fošum vs Hajdarpašič 

Gabal vs Nafuka

Raška vs Cordero

29.4. Bratislava – OKTAGON 42: Prozatímní Startovka

Sanikidze vs Keita 

Čepo vs Taburceanu

Mazuch vs ?

Paulus vs Samsonidze

Kohout vs Ryšavý

Magnor vs Kotalík 2

Kimball vs Wolf

Stuart vs Winter

Bahník vs Rock 

Holota vs Etebar

Bartl vs Topuz

Dalisda vs Pádua

Lewis vs Schober


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *