Tvůrkyně pikantního obsahu Kafuu se vrací do RedFace, ale nepůjde o plácanou?

RedFace Kafuu

Organizace RedFace už má za sebou první dvě akce, které nabídly bizar, zápasy profesionálů, ale i plácanou, která je památkou na původní plán organizace, který však nevyšel. Právě v první plácané jsme měli šanci vidět tvůrkyni pikantního obsahu Kafuu, která avizovala, že i když by vyzyvatelky měla, tak u plácání přeci jen skončí. To se však nejspíš změnilo, protože jí údajně na třetí RedFace akci čeká speciální zápas.


 

Důležité zákulisní info! Už víme, proč Růžička video nevysvětlil a v podstatě se neomluvil

„RED Face, jedinečná česká sportovní organizace, kde se mísí profesionální zápasníci a známé osobnosti na jednom místě, opět zavítá do Prahy 18. listopadu 2023. A kdo bude tentokrát v jejich čele? Sleduj naše sociální sítě a již brzy se to dozvíš!“ láká RedFace na svou třetí akci na Ticketportal. Třetí turnaj se znovu odehraje v UNYP Aréně a to 18. listopadu, tedy za zhruba měsíc a půl. O startovce toho zatím moc nevíme, ale do akce by měl jít například Hulk, o jehož výzvě se dočtete níže, a nebo právě tvůrkyně pikantního obsahu Kafuu.

„Ačkoli se mladá blondýnka nechala slyšet, že se v kleci už nejspíš neobjeví, nakonec změnila názor. Do dalšího souboje nastoupí totiž už 9.12. na třetím galavečeru RedFace, který se opět uskuteční v pražské UNYP Aréně. V jaké disciplíně do zápasu Kafuu nastoupí, to zatím není zřejmé, detaily si promotéři ještě nechávají pro sebe,“ uvádí pro eXtra.cz.

„Máte se opravdu na co těšit, protože něco takového tu ještě nebylo,“ dodal šéf organizace Petr Diviš.

Uvidíme tedy, co se nakonec dozvíme. Je totiž jasné, že najít pro Kafuu soupeřku nebude nic těžkého, protože zástup děvčat, která by se ráda zviditelnila, bude jistě hodně dlouhý.
  

Dopadne duel Hulk vs Benda?

„Karlosi Bendo! Hulk tě zlomí!“ vzkázal Hulk na videu, které sdílela organizace RedFace. Na výzvě by asi nebylo nic tak špatného, protože duel Hulk vs Benda by byl jistě zajímavý, ale háček je v tom, že Karlos dlouhodobě působí v organizaci Clash of the Stars, kvůli které nedávno odmítl i nabídku od polského gigantu KSW.

Clash na Bendovi hodně staví, takže je hodně nepravděpodobné, že by mu umožnilo přesun do RedFace, byť jen na jeden zápas, protože jde o přímého konkurenta na poli bizarních zápasů. Sám Benda by se tomu však nebránil.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by RED FACE (@redface.cz)

 
 

Benda už o možném střetu s Hulkem v minulosti mluvil

„Kdyby mě Clash pustil, tak proč ne,“ rozpovídal se Benda na svém videu (přepis Fights.cz) o možném angažmá mimo organizaci Clash of the Stars. „Tedy až na to budu mít schopnosti, což zatím nemám. A zároveň, když vím, jak jsou placeni fighteři třeba v OKTAGONu a jak Clash platí mě, tak až to zní hrozně blbě, já ten sport mám rád, ale také mám rád peníze. Ty peníze chci a tolik peněz, kolik mi dá Clash, to jinde nedostanu.“

Co tedy český svalovec říká na možný střet s Íránským Hulkem? „Jistě, ale on je soupeř na úrovni Diega Kotlára. S ním by měl vyrovnaný zápas. Je to nemehlo, co se bojí rány a neumí ji sám dát. Iránský Hulk je debílek, kterému se všichni smějí. Ale debílek, který má na Instagramu miliony sledujících a dobře mu to vydělává. Ale ten zápas by nedával smysl.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *