Turnaj Clash of the Stars 5 hlásí ztrátu! Ve hře jsou navíc i další otazníky

Clash
Už tento víkend nás čeká turnaj Clash of the Stars 5, který nabídne jména, jako je Datel, Križan, Růžička, Kotlár, Benda, Gelnárová, Kluk s kamením a mnohá další. Bohužel, jak už to tak většinou v týdnu před akcí bývá, hlásí turnaj ztrátu. Navíc jsou ve hře i dva velké otazníky, které by mohly akci dále oslabit.
„Nechápu, jak to dělá,“ podivuje se Patrik Kincl nad rivalem Vémolou

„Bohužel musíme pár dní před turnajem oznámit tuto nepříjemnou situaci. Dnes si Riad na tréninku bohužel poranil rameno a do zápasu nebude moci nastoupit. Držíme palce v rekonvalescenci a hlavu vzhůru! Nicméně abyste nepřišli o skvělý zápas hledáme pro Víška tu nejlepší možnou náhradu! Koho byste proti Erikovi rádi viděli? Během pár dní oznámíme více podrobností,“ potvrdila organizace Clash of the Stars na svém profilu, že nedostaneme duel Víšek vs Riad, který měl, co do sportovní stránky, patřit k tomu lepšímu, co karta nabídne. Uvidíme tedy, jakou se případně na poslední chvíli podaří najít náhradu.

Ztráty však ani zdaleka nemusí končit u Riada. Podivín Kaluba se totiž s včerejší tiskovou konferencí loučil s tím, že zápasit nebude. Nelíbilo se mu totiž, že Sajmonos překazil jeho hudební vystoupení a ještě ho vypleskal tričkem. Kaluba byl navíc nedávno údajně hospitalizován v psychiatrické léčebně, takže kolem jeho startu také visí velký otazník.
Jasno bohužel není ani kolem fanouškovského hlavního zápasu Růžička vs Veselý, protože samozvaný gangster na tiskovou konferenci ani nedorazil, takže panují obavy, že začíná couvat, což prý Mawar čekal a obával se toho. Další dny tedy napoví, jak to nakonec celé dopadne.

Clash of the Stars 5: Startovka

Datel vs Dynamo

Benda vs Diego Kotlár

Růžička vs Veselý

Kruto Hanka vs Satnady

Seaser vs Michálek

Daniel Holomek vs Tadeáš Kuběnka

Dragunov vs Danny z Tv Twix – souboj slepce s borcem se zavázanýma očima

Ladislav Gal vs Matouš Kaluba

Fregamer vs Kluk s kamením

Král Berouna vs Snejks

Zmijozel vs Obr – zápas liliputů

Víšek vs ?

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *