Třetí soupeř! Duraev je ze hry a Robert Bryczek tak má nového UFC protivníka

Na konci minulého roku se hodně mluvilo o bývalém zápasníkovi organizace OKTAGON MMA Polákovi Robertu Bryczekovi, který nedávno podepsal kontrakt s organizací UFC. Zároveň vzal na poslední chvíli zápas s Jacobem Malkounem, ale z toho nakonec sešlo a kolem Bryczeka a jeho angažmá v lize mistrů se objevilo hned několik otazníků. Poté byl oznámen jeho souboj s Albertem Duraevem, ale ani na ten bohužel nedojde…


 

Exhibiční money fight v Clash po konci kariéry? Vémola má jasnou odpověď

Polákův debut v UFC musel být posunout kvůli komplikacím s vízy, která se v krátkém čase nepodařilo získat. Polský bojovník se měl v americké organizaci představit už na konci roku. Pro připomenutí, původně měl své dobrodružství v největší světové organizaci zahájit už 23. září soubojem s Jacobem Malkounem. 

Robert Bryczek však v jednom z rozhovorů prozradil, že jeho debut byl sice odložen, ale že má podepsanou smlouvu na první zápas v UFC. To se nedávno potvrdilo, ale nyní bylo ohlášeno, že se jeho soupeř zranil. Robert Bryczek se měl 10.2. střetnout s ruským zápasníkem Albertem Duraevem, který v minulosti zdolal například aktuálního šampiona organizace OKTAGON Patrika Kincla. Naštěstí se pro Bryczeka podařilo sehnat náhradu. S kým se tedy utká? 
Robert Bryczek se 10.2. střetne s Ihorem Potieriou z Ukrajiny, který přechází z polo-těžké váhy do střední divize. Potieria (20-5) v UFC zatím zaznamenal čtyři zápasy s bilancí 1-3 a nyní bude bojovat o novou smlouvu s americkou organizací. V UFC zdolal pouze legendárního Mauricia „Shoguna“ Ruu, pro kterého to byl poslední zápas v organizaci a Potieria byl poté hojně kritizován za svoji oslavu nad brazilským veteránem. 

Polský zápasník zanechal v organizaci OKTAGON MMA velmi dobrý dojem, když si připsal bilanci čtyři vítězství a tři porážky. V prosinci to měl být právě Bryczek, kdo se měl postavit šampionovi Patriku Kinclovi, ale přišlo zmíněné „laso“ z UFC, kde se už příští týden dočká své premiéry. 

UFC Fight Night: Hermansson vs. Pyfer – Fight Card: 

Jack Hermansson  vs.  Joe Pyfer 185 lbs

Dan Ige  vs.  Andre Fili 145 lbs

Brad Tavares  vs.  Gregory Rodrigues 185 lbs

Rodolfo Vieira  vs.  Armen Petrosyan 185 lbs

Michael Johnson  vs.  Darrius Flowers 155 lbs

Ihor Potieria  vs.  Robert Bryczek 185 lbs

Trevin Giles  vs.  Carlos Prates 170 lbs

Loma Lookboonmee  vs.  Bruna Brasil 115 lbs

Jeremiah Wells  vs.  Max Griffin 170 lbs

Daniel Marcos  vs.  Aoriqileng 135 lbs

Devin Clark  vs.  Marcin Prachnio 205 lbs

Zac Pauga  vs.  Bogdan Guskov 205 lbs

Bolaji Oki  vs.  Damir Hadžović 155 lbs

Hyder Amil  vs.  Fernie Garcia 145 lbs
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *