Tomáš Deák vysvětluje, proč by za nic na světě nešel do RFA! A co OKTAGON?

Deák

Slovenský zápasník a bývalý šampion organizací Fight Nights Global a OKTAGON MMA Tomáš Deák (23-12-1-1NC) se fanouškům naposledy představil v boji v únoru. Na turnaji ACA 15 tehdy zdolal Nashkha Galaeva (9-8), kterého ukončil ve druhém kole na submisi. Tento výsledek se ovšem nepozdával Majiteli ACA Mairbeku Khasieovovi, který tak rozhodl o odvetě, na kterou však nedošlo, protože se Deák se nepříjemně zranil. Deák měl následně bojovat na turnaji ACA 164, ale znovu to nevyšlo. V návaznosti na frustraci tak Deák zmiňuje možný návrat na domácí scénu, ale do RFA se rozhodně nechystá.


 

„Nemám na to dost času,“ přiznává Vémola, že mega souboj nakonec neuvidíme

„Tak to za nic na světě. Nemám tam dobré vztahy, zrovna do RFA bych určitě nikdy nešel. Ani za milión ne!“ prozradil Deák pro Kaocko.cz v reakci na dotaz, zda by případně zvažoval kariéru v RFA. Tomáš Deák byl přitom součástí první vlny zápasníků, kteří byli při vzniku RFA oznámeni jako posily. Kromě Deáka se oznámil i Brichta, Brož a další. Zdá se však, že se vztahy pokazily a Deák tak o RFA rozhodně nepřemýšlí.

To s OKTAGONem, kterému Tomáš v minulosti vládl, už je to jiná, „To už by mě zajímalo mnohem víc. Určitě bych se chtěl do OKTAGONu jednou vrátit, ale asi ne hned. Pokud bych z ACA odešel, tak jedině ještě někam výš. Chtěl bych zůstat ve světě, bojovat s těmi nejlepšími. Na zahraničí jsem zvyklý.“

Uvidíme tedy, jak se Deákova další cesta vyvine, protože v ACA má údajně podepsané ještě tři další zápasy, tak doufejme, že další z nich přijde v blízké době a znovu nenastanou komplikace.
Proč zápas v ACA znovu nedopadl? 

Odveta mezi Deákem a Galaevem měla proběhnout na turnaji ACA 160, který se konal 21.7. v Moskvě. Deák se však ošklivě zranil a ze souboje tedy sešlo. Galaev se na zmíněném turnaji představil s náhradním soupeřem Metanem Dykanovem, kterému nedal žádnou šanci a ukončil ho v prvním kole. Deák se dal následně zdravotně do pořádku a měl se představit na turnaji ACA 164, který se konal v čečenském hlavním městě Grozny.

Bohužel, ani tentokrát se však Deák v zápase neobjevil. Jeho soupeřem měl být Yusup-Khadzhi Zubariev (11-3), ale ten při shazování dostal teplotu a lékař mu zakázal pokračovat a nepovolil mu start na turnaji. Deák stál o zápas za každou cenu a poprosil organizátory, že vezme kohokoli bez ohledu na váhu. Pouze aby měl v den zápasu „nějakou normální“ váhu, ale bohužel ani to se nepodařilo a slovenský bojovník má nyní druhý zrušený zápas v řadě.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *