Tomáš Deák má před sebou další velký zápas! Kdy a s kým se utká?

Slovenský zápasník a bývalý šampion organizací Fight Nights Global a OKTAGON MMA Tomáš Deák (23-12-1-1NC) se fanouškům naposledy představil v únoru. Na turnaji ACA 15 zdolal Nashkha Galaeva (9-8), kterého ukončil ve druhém kole na submisi. Tento výsledek se ovšem nepozdával majiteli ACA Mairbeku Khasieovovi a měla přijít odveta. Na tu ovšem nedošlo a Deák má nového soupeře!

Čára přes rozpočet? Karlos Vémola dostal od OKTAGONu po tvrdém KO stopku

Slovenský zápasník Tomáš Deák se chystá na další zápas v ruské organizaci ACA. V té má za sebou zatím pět zápasů s bilancí 3-2. Nejprve padl s finským zápasníkem Mikaelem Silanderem. Poté si Deák spravil chuť a ve třetím kole ukončil na submisi talentovaného Emrana Israfilova. Poté si připsal zatím nejcennější skalp v ACA, když na začátku prvního kola ukončil na submisi domácího favorita Murada Kalamova. Poté nestačil na Ibraimova, ale naposledy si připsal zmíněné vítězství nad Galaevem.  

Odveta mezi Deákem a Galaevem měla proběhnout na turnaji ACA 160, který se konal 21.7. v Moskvě. Deák se však ošklivě zranil a ze souboje tedy sešlo. Galaev se na zmíněném turnaji představil s náhradním soupeřem Metanem Dykanovem, kterému nedal žádnou šanci a ukončil ho v prvním kole. Deák se měl v říjnu utkat s Yusup-Khadzhi Zubariev, ale i z toho souboje sešlo, protože Zubariev v den vážení onemocněl. Deák stál o zápas za každou cenu a poprosil organizátory, že vezme kohokoli bez ohledu na váhu. Pouze aby měl v den zápasu „nějakou normální“ váhu, ale bohužel ani to se nepodařilo a slovenský bojovník má nyní druhý zrušený zápas v řadě.

Tomáš Deák seny ní představí na turnaji ACA 169, který se koná už 26. ledna v čečenském hlavním městě Grozny. Ani tentokrát však slovenského bojovníka nečeká nic lehkého. 

Na galavečeru ACA 169 se střetne s talentovaným Dzhambulatem Selimkhanovem (13-2). Zápasník s gymu Akhmat Fight Team, který vlastní kontroverzní čečenský diktátor Ramzan Kadyrov. Selimkhanov  aktuálně táhne sérii osmi vítězství a z toho se hned pětkrát radoval před limitem.  

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený ACA MMA 🇵🇸 (@aca_mma)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *