Tomáš Deák dnes bojoval o finále Grand Prix ACA! Jak si vedl?

Dnes byl na programu turnaj ruské organizace ACA, kde se představil také slovenský zápasník a bývalý šampion organizací Fight Nights Global a OKTAGON MMA Tomáš Deák (23-13-1-1NC).  Ten byl na poslední chvíli zařazen do Grand Prix bantamové váhy a dnes zabojoval o postup do finále. Jak se mu dařilo?

Vašek Mikulášek se vysmál třesoucímu se Žralokovi! Veselý odmítl změnu pravidel

Slovenský zápasník Tomáš Deák absolvoval dnes šestý zápas v ruské organizaci ACA. Původně se měl střetnout s talentovaným Dzhambulatem Selimkhanovem (13-2), ale na tento souboj nakonec nedošlo. Slovenský zápasník se dočkal velkého „povýšení“ a poskočil do hlavního zápasu a semifinále probíhající Grand Prix bantamových vah.

Tomáš Deák se dnes snažil získat cenný skalp bývalého zápasníka UFC Magomeda Bibulatova (20-3) a vybojovat postup do finále Grand Prix. Deák se zkoušel prosadit v postoji, ale po minutě a půl se pokusil o takedown, který se mu ovšem nepodařil. Dvě minuty před koncem prvního kola Bibulatov zachytil Deákův kop a přenesl souboj na zem, kde zápas kontroloval. Půl minuty před koncem prvního kola se pokusil o škrcení, ale slovenský zápasník jeho pokus výborně ubránil. 

Deák se od začátku druhého kola pokoušel opět o takedown, ale čečenský zápasník výborně bránil. Nicméně druhé kolo žádné velké vzrušení nepřineslo a šlo se do třetího z celkových pěti kol, jelikož se jednalo o souboj Grand Prix. Do třetího kola nastoupil aktivněji Tomáš Deák, který držel soupeře na pletivu a poté se opět pokoušel dostat souboj na zem. To se mu ale nepodařilo a Bibulatov převzal iniciativu ve středu oktagonu a vyslal tvrdý low kick, který poslal slovenského bojovníka k zemi, Bibulatov přidal několik úderů a radoval se z vítězství a postupu do finále!   

Vítěz finálového zápasu obdrží cenu pro vítěze a 200 000 dolarů (cca 4 550 000), navíc k honorářům za jednotlivé zápasy. Pro každou váhovou kategorii byl prizepool nastaven na 800 000 dolarů! 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ACA MMA 🇵🇸 (@aca_mma)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *