Tohle je skutečný důvod, proč Patrik Kincl nekývl na trilogii s Vémolou?

Kincl Vémola

Domácí scéna od minulého týdne žije situací kolem Patrika Kincla, která nakonec dopadla jinak, než se obecně čekalo. Předpokládalo se totiž, že dostaneme velkolepé završení trilogie Kincl vs Vémola 3, které mělo potenciál stát se největším zápasem v historii scény. Dva elitní borci, dlouhotrvající rivalita a vyrovnaná série! To všechno jsou ingredience jedinečného zápasu, který se objeví jen jednou za hodně dlouho. Šance však zůstane nevyužita, protože se šampion s vedením OKTAGONu nedohodl na financích. Hlavní důvod však byl jinde?


 

Karlos Benda prozrazuje, o co ho kung-fu mistr Kudlanka před zápasem požádal

„Jestli si myslím, že je chyba, že nevzal Karlose? Je to jeho rozhodnutí. Naše stanovisko je jasné, že se vždy můžeme bavit, ale nemůžeme se bavit tam, kde už se bavit nemůžeme, když to takhle řeknu. Z mého pohledu to Patrik vlastně spíš vysvětlil na svých stories, co jsem viděl, kde…

Mně řekl, že to v sobě má uzavřené a že by ten zápas šel jen za velký balík. Já si myslím, že hodně velkou roli hrálo prohlášení Karlose a že by Patrik jen nerad skákal tak, jak Karlos píská.
     

To je asi ten největší problém toho zápasu. Já jsem se s Patrikem na penězích vždy domluvil a najednou přišel s nesmyslným požadavkem, což mi z hlediska naší vzájemné historie nedává smysl. Spíš mi to ukazuje na to ego a na to, že nechce dělat to, co chce Karel.

Karlos to přepískl v těch vyjádřeních, která Patrika stavěla do pozice, že se jen čeká, až to podepíše. Jinak by podle mě ten zápas byl. To je můj pocit,“ rozpovídal se Ondřej Novotný ve svém vysílání nabídl tak novou perspektivu na celý příběh. Vémola se totiž na nedávném KSW turnaji v Třinci sebevědomě nechal slyšet, že je vlastně jasno a že se jen čeká na to, až se souboj potvrdí.
     

Zkusil si tedy Kincl říct o nesmyslné finance, aby si královsky vydělal a nebo právě hodil vidle do Vémolových plánů? Sám šampion se zatím k věci více nevyjádřil, takže máme k dispozici jen zmíněné story, kde si do rivala rýpl a dal mu jasně najevo, že ne každý bude skákat tak, jak Terminátor píská.

Vémola naopak přišel s teorií, že OKTAGON vlastně Kincla chrání, protože si po tvrdé prohře Langera nemůže dovolit přijít o další budovanou hvězdu. Jde tedy o hodně spletitý příběh, který snad brzy nabídne další informace a střípky, ze kterých složíme kompletní mozaiku.
    

Co nás čeká?

4.11. Manchester – OKTAGON 48

Aby vs Garcia – titulová bitva v rámci muší váhy

Staines vs Frimpong – finále OKTAGON Výzvy Anglie vs Irsko

Askham vs Doussis

Quickenden vs Smith

Rock vs Pokorný

Wanliss vs Bahník

Yousaf vs Deh

Carthwright vs Račić

Lohoré vs Surdu

Chadwick vs Polívka

Gelezi vs McDonald
     

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Eckerlin vs Apollo

Engizek vs ?

Montagnac vs MacDonald

Ilbay vs Fry

Hromek vs Brajshori

Kalašnik vs Stolze

Dyrschka vs ?
     

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

Keita vs Samsonidse – o titul pérové váhy

Paradeiser vs Buchinger 2 – o titul lehké váhy

Lengál vs Bark

Kuzník vs Hosseinpour

Xavier vs Vinni

Bartl vs Lewis

Konrád vs Novák

Široký vs Nafuka

Raška vs Kotalík

Roušal vs ?
     

29.12. Praha – OKTAGON 51 

Kincl vs Čepo – o titul střední váhy

Veličković vs Michailidis – Finále Tipsport Gamechanger

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *