To zní dobře! Francis Ngannou má nového a zajímavého vyzyvatele

Francis Ngannou se sice tento rok domluvil s PFL na hodně zajímavé smlouvě, ale zpět v MMA kleci bychom ho měli vidět až někdy v roce 2024. Nyní PFL ohlásilo, že koupila organizaci Bellator a její soupiska zápasníků se k ní připojí,. To samozřejmě dává prostor k zajímavým zápasům a nyní se ozval potenciální soupeř pro Francise Ngannou.


Jiří Procházka usiloval o odvetu s Pereirou! Jak reagovalo vedení UFC? Přijde změna váhy?

V pondělí se objevila zpráva, že PFL koupila společnost Bellator. Okamžitě bylo jasné, že téměř všichni špičkoví bojovníci zůstanou v organizaci a budou bojovat o mistrovské tituly se současnými držiteli pásů. Zvláště zajímavá je budoucnost Vadima Nemkova, který se, zdá se, konečně rozhodl pro váhovou kategorii a začal plánovat své další kroky. A Rus se rozhodl vstoupit do nové ligy velkolepě. 

Nemkov se rozhodl rovnou říct, co přesně od vstupu do organizace PFL očekává. Je jasné, že Vadim Nemkov nepočítá s tím, že by ztrácel čas přebíráním „průměrných“ soupeřů a na mistrovský zápas nechce čekat dlouho. 
„Mám v plánu bojovat v těžké váze, takže se určitě nezúčastním zápasu mezi šampiony Bellatoru a PFL v polo-těžké váze, protože mi lékaři zakázali shazovat a poté nabírat 20 kg. Bylo by pro mě zajímavé utkat se s Francisem Ngannou a otestovat se proti tak silnému soupeři. To je to, co chci. O přestupu do UFC zatím nepřemýšlím, protože mám smlouvu platnou ještě na rok,“ prozradil Nemkov. 

Za zmínku stojí, že v těžké váze PFL má Vadim Nemkov velkou šanci bojovat o titul. Mezi nejlepšími zápasníky jsou Denis Goltsov, Renan Ferreira, Ante Delija a Bruno Cappelozza. A to i přesto, že posledně jmenovaný má za sebou dlouhou stopku za doping. A všichni ostatní zástupci divize mají k označení „nejlepší“ příliš daleko. Proto se konfrontace mezi Nemkovem a Ngannouem skutečně jeví jako zápas, který může přitáhnout velkou pozornost fanoušků.

Koupě Bellatoru PFL by mohla být velkou příležitostí pro Nemkova, který v poslední době upřímně řečeno trochu stagnuje. Nyní ho čekají nové a velké výzvy. Rus si však okamžitě vytyčil nejvyšší cíl.


1 komentář na “To zní dobře! Francis Ngannou má nového a zajímavého vyzyvatele”

  1. Pingback: RFA má svého historicky prvního zahraničního šampiona! | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *