To už by byla pořádná bitka! Vlasto Čepo navrhuje bizarní souboj

Na Slovensku se o víkendu konal šestý turnaj organizace Fight Night Challenge, která je takovou boxerskou kombinací bizaru a profesionálních zápasů. K vidění tak byl duel Čepo vs Bartl, ale i souboj na styl 1 vs 3. V tom se představil Erik Tlkanec, který v ringu vždy měřil síly s dalšími dvěma soupeři, kteří však měli v záloze jednoho náhradníka, což nakonec skončilo jako nevšední bitva, která byla vyhlášená jako remíza. Souboj si hodně pochvaloval i Vlasto Čepo, který nyní navrhuje celou myšlenku ještě pozvednout na vyšší úroveň.


Vlk Khamzat Chimaev stručně reaguje na titulový souboj Kincl vs Peňáz

Právě souboj 1 vs 3 patřil k vrcholům poslední akce, což si pochvaloval i Vlasto Čepo, který chválil, jak si Tlkanec s přesilou poradil. Souboj se mu navíc líbil tak moc, že by si chtěl nějaký podobný dát. Organizace Fight Night Challenge totiž zveřejnila příspěvek, ve kterém se ptá, koho by fanoušci chtěli vidět na sedmé akci. Čepo neváhal a navrhl hodně speicální souboj. „Já a Erik Tlkanec proti 5,“ nabídl El Chapo hodně zajímavý návrh. Uvidíme tedy, jestli to dopadne.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by FIGHT NIGHT CHALLENGE (@fightnightchallenge)

 

  

Viděli jsme i velký bizar v podobě Murcina a Paliho Hariho

Bylo už předem jasné, že boxerský souboj Murcin vs Hari nabídne hodně zajímavou a vyhrocenou podívanou, což se také potvrdilo. Hari už na poslední akci vyvolal hodně kontroverze, když používal zakázané techniky, a nyní v tom pokračoval. V rámci boxerského zápasu jsme tak mohli vidět naskočený loket a následně i kopání na zemi. Není tedy divu, že nakonec duel skončil diskvalifikací ve prospěch Murcina, který si tak připsal výhru.

@fight_night_challenge Ďalší lakteť z PALIHO strany ❌ Od tohto správania sa organizácia dištancuje a vyvodíme následky. #fightnightchallenge #fightnightchallenge6 #bratislava #fnc #foryou #fyp ♬ original sound – FightNightChallenge

 

@fight_night_challenge 🤯🤯🤯 FNC sa dištancuje od akéhokoľvek nešportového správania a v tomto prípade vyvodí dôsledky. #fightnightchallenge #fightnightchallenge6 #bratislava #fnc #foryou #fyp ♬ original sound – FightNightChallenge

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by FIGHT NIGHT CHALLENGE (@fightnightchallenge)

 

 

Co nás čeká?

4.5. Frankfurt – OKTAGON 57

Moeil vs Austin – o titul těžké váhy

 Eckerlin vs Brož 

Keita vs Sardari

Brajshori vs Odunjo

Sanikidze vs Nezhad

Adamia vs Brčić

Langer vs Doussis

Shaaban vs Gelezi

 Kurhela vs Holzer

Glismann vs Siwiec
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *