To snad ne! Jon Jones znovu létá v problémech! Čelí hodně vážnému obvinění

Jones

Jon Jones je příkladem sportovce, který dostal do vínku obrovský talent a potenciál, ale i démony, které mají dar náležitě vyvážit. Jen těžko bychom v krátkosti shrnuli všechny kauzy, které Bones natropil. Za zmínku však rozhodně stojí autonehoda, od které utekl, porušení anti-dopingových pravidel a nebo údajné domácí násilí. Jones hned několikrát sliboval, že se změní a opravdu to tak vypadalo, ale nakonec vždy přišla nějaká další kauza. A bohužel se to stalo i nyní, kdy nejlepší bojovník v historii čelí hodně vážným obviněním.


Dámy a pánové, pozor! OKTAGON promotér Novotný avizuje splnění bájného slibu

Podle zdroje ABQ RAW, který se stará o novinky ohledně Albuquerque, kde Jones žije, obdržela tamní policie stížnost od anti-dopingového komisaře, který se od Jonese snažil získat vzorky. Šampion těžké váhy mu však údajně vyhrožoval smrtí a násilím, přičemž působil jako pod vlivem, což u Jona není zdaleka první případ. Před lety byl například policejní hlídkou kontrolován kvůli údajné střelbě. Záběry tehdy ukazovali Jonese úplně mimo.

Komisař, který stížnost podal, pracuje pro agenturu Drug Free Sport International, která se po ukončení spolupráce s USADA stará o UFC testování. Incident se údajně stal minulý měsíc, ale komisař obvinění vznesl až teď. Podle zmíněného zdroje policie už celý případ vyšetřuje. Zatím však nebylo vydáno žádné oficiální stanovisko.

Pokud se prokáže, že Jones komisaři skutečně vyhrožoval, tak by z toho mohl mít velké problémy. Nejedná se totiž ani zdaleka o první incident. Komisaři navíc mají výsadní postavení, takže by se jakýkoliv odpor vůči jejich činnosti neměl tolerovat. Uvidíme tedy, co dalšího se dozvíme.
  

Nedávno Jones poslal fanouška do nemocnice

Jon Jones byl na jedné z mediálních akcí požádán, aby jednoho z fanoušků pořádně nakopl. Bones to tedy udělal, ale při prvním pokusu využil jen minimum síly. Fanoušek tak udělal osudovou chybu a požádal, aby ho Jon kopl pořádně, což GOAT také udělal a bylo zle. Video totiž následně ukazuje toho samého fanouška v nemocnici, jak se opírá o berle.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by HOME OF FIGHT (@homeoffight)

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by JENSEN DEAN (@thejensendean)

 

1 komentář na “To snad ne! Jon Jones znovu létá v problémech! Čelí hodně vážnému obvinění”

  1. Pingback: Král Severu Jan Malach překvapivě míří do zahraničí! V jaké organizaci se představí?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *