To snad ne! Derrick Lewis byl pár dní před důležitým UFC zápasem zatčen

Lewis

Tuto sobotu nás čeká další UFC turnaj v Brazílii, konkrétně v Sao Paulu, kde by v hlavním zápase mělo dojít na souboj těžkých vah Almeida vs Lewis, který slibuje skvělou podívanou. Derrick je samozřejmě stálice těžké váhy s rekordním počtem ukončení na kontě, zatímco Jailton je vycházející hvězda, která působí jako takový Chimaev těžké váhy, protože ničí jednoho soupeře za druhým. Derrick si však evidentně řekl, že věci trochu zkomplikuje a nechá se zatknout…


 

Novotný reaguje na Clash a demonstruje, jak napadený Tomáš Le Sy klesl

Jen několik dní před zápasem s Jailtonem Almeidou na turnaji UFC Sao Paulo byl Derrick Lewis zatčen a obviněn z bezohledné jízdy v Houstonu poté, co byl přistižen při údajném překročení rychlosti. Lewis měl jet v místě, kde je povolená rychlost 50 mil za hodinu, neuvěřitelných 136 mil za hodinu. To znamená, že v místě, kde byla povolená rychlost 80 kilometrů za hodinu, jel téměř 220 kilometrů za hodinu, což už je sakra pořádné překročení rychlosti.

Osmatřicetiletý Lewis byl zadržen a později propuštěn na kauci 100 dolarů, přičemž další soudní jednání je naplánováno na 27. prosince. O zatčení jako první informovala stanice ABC13 v Houstonu.
       

Na základě soudních záznamů byl Lewis obviněn poté, co údajně řídil své vozidlo „úmyslně a bezohledně bez ohledu na bezpečnost osob a majetku tím, že jel vysokou rychlostí a měnil jízdní pruhy nebezpečným způsobem“. Lewis byl zastaven poté, co projel kolem strážce zákona a údajně jel v červeném Lamborghini téměř trojnásobnou rychlostí, než je povoleno, a zároveň kličkoval v provozu.

Lewis, který je rekordmanem v počtu knockoutů v historii UFC, čelí v důsledku svého zatčení obvinění z přestupku. Pokud bude Lewis usvědčen, hrozí mu až 30 dní vězení a/nebo pokuta až 200 dolarů.
      

UFC Sao Paulo: Startovka

Jailton Almeida vs. Derrick Lewis
Gabriel Bonfim vs. Nicolas Dalby
Rodrigo Nascimento vs. Don’Tale Mayes
Caio Borralho vs. Abus Magomedov
Rodolfo Vieira vs. Armen Petrosyan
Ismael Bonfim vs. Vinc Pichel
Elves Brener vs. Esteban Ribovics
Victor Hugo vs. Daniel Marcos
Elizeu Zaleski dos Santos vs. Rinat Fakhretdinov
 Vitor Petrino vs. Modestas Bukauskas
 Angela Hill vs. Denise Gomes
 Eduarda Moura vs. Montserrat Ruiz
 Kauê Fernandes vs. Marc Diakiese 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *