To nejlepší? Leo Brichta se už tuto sobotu chystá znovu do boje

OKTAGON

Leo Brichta se nám naposledy představil na začátku června, kdy debutoval na epickém KSW turnaji, který navštívily doslova desítky tisíc fanoušků. Talentovaný borec se však nehostinného prostředí nezalekl a nakonec doručil výkon, díky kterému si připsal extrémně důležité vítězství na body. Nyní se čekalo, že ho uvidíme v RFA, ale nakonec přichází změna a Leo jde do boje už tuto sobotu.

Krvavá lázeň! Hlásí se náhradník za Peňáze, ale Čepo vystavil pohotovou stopku

„Yangames chce pro fanoušky to nejlepší a to doslova! Nejlepší MMA a K-1 v jednom – to je Leo Brichta! 29.7.2023 ukáže své umění! Sleduj živě na O2 TV Sport!“ láká organizace Yangames, která už tuto sobotu pořádá svou další akci, na které se objeví i Vašek Sivák a spousta dalších zajímavých jmen. „Leo Brichta, to není jen dobrý postoj v MMA, ale zkrátka je to skvělý zápasník K-1 a postojáři se mají na pozoru. Děkuji Pavlu Bechtoldovi a Leovi. Tohle je sport a super, že jsi na to kývl.“

„Půjdou klasickou K-1 na 3×3 minuty. Myslím, že to bude docela vyrovnané, soupeř byl v přípravě, Leo je po KSW doléčený, je v kupě, těším se. Do soboty už další zápas nevymyslíme, snad nikdo neodpadne, lepší karta být nemůže,“ popsal pro Kaočko.cz promotér Smrčka, který Brichtovi sehnal soupeře z Holandska.

Jen škoda, že se akce kryje se sobotním OKTAGONem, kde jsou do akce Vémola, Buchinger nebo Keita a Sanikidze. Yangames však poběží na stanici O2 TV Sport, takže je možné turnaj případně zhlédnout zpětně. O výsledcích hlavních zápasů vás navíc samozřejmě budeme průběžně infromovat, takže sledujte náš web a sociální profily.

Yangames Fight Night

Předzápasy

Feri vs Farkaš

Hlavní karta

Viktorín vs Špinar

Vladár vs Plavec

Pelant vs Trčka

Greguš vs Breit

Záděra vs Usubyan

WAKO PRO titulové bitvy

Hron vs Salem

Idranyi vs Bakhouche

Sivák vs Slimani


1 komentář na “To nejlepší? Leo Brichta se už tuto sobotu chystá znovu do boje”

  1. Na Oktagon kašlu, tohle bude zajimavý a díky O2, ktery si platím hlavně kvůli UFC, to bude bez xx euro. No a potom zákusek UFC 291 s kartou snů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *