To je zápas! Známý OKTAGON rozhodčí se utká se synem svého kolegy

OKTAGON

V pondělí 6. května nás v UNYP Aréně Praha čeká hodně zajímavá akce Cz Fighters for veterans, která nabídne celou řadu hodně nevšedních soubojů, které bude dokonce vysílat i Česká televize, což je pro bojové sporty velký krok. Do akce jdou Dvořák, Pokorný, Široký, Humburger a nebo třeba rozhodčí Přibyl, který má za sebou samozřejmě bohaté zkušenosti. Zajímavostí je, že změří síly se synem svého kolegy.


 

Jako lavina! Od slovenského bijce Attily Végha dává ruce pryč i další sponzor

„Hlavní kartu našeho galavečeru otevře souboj generací Václav Přibyl za dlouholeté zkušenosti v MMA proti synovi známého rozhodčí v Čechách Pavla Touše.

Vašek pracující jako ochranka prezidenta Pavla opráší rukavice, aby společně s Pavlem Toušem mladším svedli boj ve velkých rukavicích pro Vojenský fond solidarity.

Celému zápasu přidává na atmosféře i fakt, že Vašek zná svého soupeře od útlého mladí a bude tak zajímavé sledovat jak oba dokážou v souboji dát sympatie stranou.

Výsledek, stejně jako u každého zápasu na naší kartě, nebude důležitý. Důležitá je pomoc pro vojáky, vojenské veterány a děti padlých, kterým je výtěžek CZ Fighters for veterans věnován. Pojďte si s námi společně užít ojedinělý galavečer bojových sportů a u toho rovnou podpořit naše hrdiny,“ potvrdila organizace CZ Fighters for veterans souboj Přibyl vs Touš Jr., který slibuje zajímavou podívanou.

     

Hlavní myšlenka akce

„Myšlenkou této charitativní akce je propojení světů profesionálních zápasníků a vojáků za účelem podpory válečných veteránů a jejich rodin včetně dětí padlých. Výtěžek z projektu bude směřován na Vojenský fond solidarity.

Projekt získal záštitu ministryně obrany České republiky a náčelníka Generálního štábu Armády České republiky. Součástí zápasnické karty večera jsou vojáci Armády České republiky a profesionální zápasníci,“ uvádí organizace na svém webu.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *