To by byla krása! Max Holloway ukázal na hodně překvapivého soupeře

Holloway

Max Holloway se nám nedávno představil v souboji s legendárním Korean Zombie, kterého tvrdě ukončil a znovu se tak přiblížil další titulové šanci. Ta měla přijít v lednu, kdy se mluvilo o souboji o prozatímní titul s Topuriou, ale bohužel to vypadá tak, že do plánů hodí vidle šampion Alexander Volkanovski, který sice padl s Makhachevem, ale i přesto by rád bojoval s Topuriou a znovu tak obhajoval svůj titul šampiona pérové váhy. Max tedy ukázal na překvapivého soupeře, se kterým by jistě doručil sakra zajímavou podívanou.


 

Clash of the Stars 6 Vážení: Načatý Snejks, klidný Žralok a ztracený Kotlár

„Pokud chce vedení jako další titulový zápas uspořádat odvetu Makhachev vs Oliveira 2, tak si to dám s Islamem příští září nebo na konci příštího roku. Je mi to jedno a nevadí mi to. Klidně si na tu šanci počkám,“ nechal se slyšet Justin Gaethje, že si na svou titulovou šanci klidně počká.

Sám Makhachev sice mluví o tom, že by se rád utkal s vítězem titulové bitvy Edwards vs Covington, tedy by se rád pokusil o zisk druhého opasku, ale ředitel UFC Dana White to spíš vidí na odvetu s Oliveirou, který se bohužel zranil na konci posledního tréninku před odletem a nakonec ho tak v Abu Dhabí na turnaji UFC 294 nahradil Volkanovski.

Navíc je háček v tom, že Justin nemá titulovou šanci vůbec jistou. Náhradník pro souboj Makhachev vs Oliveira/Volkanovski 2 byl totiž Polák Gamrot, který jistě bude trvat na své titulové šanci.

 

Gaethje by se tedy mohl utkat s Gamrotem a nebo by mohl využít nabídku na skvělý souboj. „Pokud by sis svůj plán  s čekáním náhodou rozmyslel, tak jsem tady. Můžeme dát fanouškům skvělý zápas,“ nechal se slyšet Max Holloway.

Duel Gaethje vs Holloway by si asi ještě nedávno nedokázal nikdo představit, ale když se nad tím zamyslíme, tak by mohlo jít o sakra zajímavou štípanou. Max je totiž pověstný svou nezničitelnou bradou, která by jistě v souboji s divočákem Justinem dostala pořádně zabrat.

Uvidíme tedy, jak se situace vyvine a jaké zápasy dostaneme. Dobře totiž víme, že se leccos může v mžiku kompletně změnit a převrátit.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *