Těžkotonážník Tuivasa šokoval novým byznysem a společností „Bam Bam Budz USA“

Kariéra v UFC nebo všeobecně v MMA není věčná a jen hrstka zápasníků si dokáže finančně zajistit svoji budoucnost. Mnoho bojovníků proto rozjíždí vedlejší byznys nebo různě investují, aby si mohli užít i život po své profesionální kariéře. Zápasník těžké váhy UFC Tai Tuivasa  se nyní pustil do zajímavého byznysu.


Pavol Neruda kriticky reaguje na Wanlissovu nechutnou oslavu KO

Zápasník těžké váhy organizace UFC Tai Tuivasa (14-7) na začátku tohoto týdne na sociálních sítích oznámil oficiální spuštění své nové marihuanové společnosti „Bam Bam Budz USA“. což je spojení s jeho známou zápasnickou přezdívkou „Bam Bam“. Tuivasova nová marihuanová společnost bude brzy distribuovat konopí po celých Spojených státech ve státech, které tuto rostlinu legalizovaly.

Jednatřicetiletý Tuivasa je v současnosti jedním z nejpopulárnějších australských bojovníků v bojových sportech. „Bam Bam“ však tento měsíc prohrál s Marcinem Tyburou na UFC Vegas 88, což pro něj byla čtvrtá porážka a také čtvrté ukončení v řadě.  

Přesto by UFC měla dát Tuivasovi další šanci. Stále je to jeden z nejtvrdších ranařů v divizi a někdo, kdo dokáže dostat fanoušky na tribuny, což se jistě bude hodit pro turnaj UFC 305 v australském Perthu. Je možné, že část svého času mimo klec využije k uvedení své nové značky marihuany. Ale Tuivasa má stále všechny předpoklady k tomu, aby se z nedávné série čtyř porážek, dostatečně vzpamatoval.

Ovšem kdyby prohrál i pátý zápas v řadě, tak už by organizaci UFC mohla dojít trpělivost a nejspíš by se s oblíbeným zápasníkem rozloučila. To samozřejmě záleží na vedení, ale každopádně si Tuivasa novým byznysem otevřel zadní vrátka. Je tedy vidět, že přemýšlí nad svoji budoucností.        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *