Ten se s tím vůbec nemaže! Šampion Alex Pereira odhalil svůj velkolepý plán

Pereira

V souvislosti s jubilejním turnajem UFC 300 se spekulovalo o celé řadě možných hlavních zápasů, ale nakonec bylo přímo ze strany Dany Whitea potvrzeno, že se o hlavní tahák postará souboj Pereira vs Hill, který slibuje hodně zajímavou a atraktivní podívanou. Poatan má navíc v hlavě velkolepý plán, který by fanoušci jistě uvítali.


 

Jak vypadaly bodové lístky titulového zápasu Mircea vs Brichta?

„Rád bych svůj titul obhájil hned několikrát v krátkém sledu. Cílím na dvě nejrychlejší obhajoby v historii, k čemuž se nyní objevila dokonalá možnost. Karty turnajů UFC 300 a UFC 301 jsou totiž hodně u sebe. Rozhodně bych byl schopen bojovat v dubnu v Las Vegas a poté na začátku května v Riu. Mám to v hlavě jako velkou možnost,“ přemýšlí Pereira o krok napřed, což už se mnohokrát vymstilo. Na druhou stranu, pokud se to má někomu povést, tak právě Alexovi.

Turnaj UFC 300 se koná 13.4. s tím, že turnaj UFC 301 přijde na řadu 4.5. v Riu. Akce tedy dělí jen tři týdny, takže pokud má existovat šance, že Pereira nastoupí na obou, tak musí Hilla velice rychle vyřídit. Pokud se totiž dostane do války, tak i když vyhraje, tak od komise vyfasuje stopku minimálně na několik týdnů a nebude tak schopen tak brzy znovu bojovat.

Ve hře je tedy hodně neznámých, tak uvidíme, jak se to nakonec vyvine a kdo případně Alexe vyzve v Riu. Nabízel by se například Ankalaev, který se o titulovou šanci už nějakou dobu vehementně hlásí. Případně by mohl být ve hře i Jiří, který rovněž startuje na UFC 300. To už však opravdu hodně předbíháme a divoce spekulujeme.

Jiří Procházka reaguje

„Zdravím vás. Ano, o souboji Pereira vs Hill vím. Dívejte, větší sortiment zbraní tam asi bude mít Hill, jelikož tam historicky bude mít více země než Pereira. V postoji umí Hill překvapit. Pereira to zase umí vytáhnout v jakékoliv chvíli, takže jak říkám vždycky, nechť zvítězí lepší. Opravdu, ať zvítězí lepší a vyhraje ten lepší. Jelikož já na tento post ne mířím, ale s tím mistrovstvím tam přijdu a ukážu to. Teď mám na čem pracovat. S pokorou říkám, že prostě jdu pro to. Děkuji. Vítězství!“ reagoval Jiří Procházka pro MMA Shorties na nově oznámený titulový souboj Pereira vs Hill.

Jamahal se nedávno kasal, že s Pereirou zůstane v postoji a že ho tam také ukončí, tak uvidíme, zda svá slova i naplní nebo se přeci jen pokusí využít zem, kde má Poatan samozřejmě stále mezery, které lze využít.

Zatím to sice není jisté, ale nabízí se, že by se v případě výhry nad Rakićem BJP utkal s vítězem duelu Pereira vs Hill a tedy šampionem divize, což tak či tak slibuje atraktivní a napínavou podívanou. V první řadě je však třeba překonat Rakiće, což nebude vůbec snadné.

 

UFC 300: Startovka

Alex Pereira vs. Jamahal Hill
Zhang Weili vs. Yan Xiaonan 

Justin Gaethje vs. Max Holloway 
Charles Oliveira vs. Arman Tsarukyan 
Jiří Procházka vs. Aleksandar Rakić
Calvin Kattar vs. Aljamain Sterling
Bo Nickal vs. Cody Brundage
Holly Holm vs. Kayla Harrison
 Sodiq Yusuff vs. Diego Lopes
Jéssica Andrade vs. Marina Rodriguez
 Bobby Green vs. Jim Miller
Deiveson Figueiredo vs. Cody Garbrandt
 

1 komentář na “Ten se s tím vůbec nemaže! Šampion Alex Pereira odhalil svůj velkolepý plán”

  1. Pingback: FAIR PLAY THINKER podcast – Michal Hořejší a Ondřej Skalník | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *