Tak to se povedlo! Clash of the Stars se dostalo až do UFC dokumentu

Organizace Clash of the Stars samozřejmě sází na bizarní tváře, které mají potenciál vytvořit hodně virální obsah, což se také několikrát potvrdilo. Souboj Kaluba vs MaxGreen byl například propírán na předních světových MMA serverech, kde byl označován za jeden z nejhorších zápasů v historii MMA. Účel však byl splněn a vedení organizace Clash of the Stars si může mnout ruce, jaký dosah Clash obsah má. Nyní se dokonce odkaz na Clash of the Stars objevil i v UFC dokumentu.

Dno z Anglie? Lengál reaguje na potyčku s Rockem! Máme i video ostré výměny

UFC totiž před velkými číslovanými turnaji nabízí sérii Embedded, kterou se inspiroval OKTAGON ve své sérii Na Dohled. V podstatě jde o to, že se mapují poslední dny před bitvou, díky čemuž máme možnost nahlédnout do zákulisí a naladit se na blížící se souboje.

Jednou z hlavních hvězd poslední série je samozřejmě bývalý šampion Jan Blachowicz, který bude na turnaji UFC 291 zápasit s Pereirou. Právě chasník Janek vyrazil společně s UFC týmem na nákupy, kde si dopřál stylový kovbojský obleček. Při odchodu z obchodu pak přišel moment slávy pro Clash. Někdo z Jankova týmu má totiž na sobě Clash of the Stars tričko, které jde na videu jasně vidět. Kdyby si UFC uvědomilo, že jde o organizaci, tak by možná značku rozmazalo, jak běžně dělá, ale v tomto případě jim detail unikl.

 

Tomás Le Sy nedávno zmiňoval, že samozřejmě přeje Janu Blachowiczovi, se kterým se zná, protože v Polsku s bratrem pravidelně trénuje, takže je jasné, odkud vítr vane.
 

Blachowicz dal nahlédnout do zákulisí a odhalil plán vedení UFC

„O tom, že by můj souboj s Alexem mohl být o titul, jsme s vedením mluvili, ale musím říct, že to byla opravdu hodně krátká a stručná konverzace, ze které rychle vyšlo, že se nic měnit nebude a že půjdeme klasicky na tři kola,“ dal Jan Blachowicz nahlédnout do zákulisí jednání, ze kterých nakonec vyšel jasný plán.

„Vedení UFC mi jasně řeklo, že vítěz zápasu půjde bojovat o titul. Je to titulový eliminátor. Pro mě se tedy nic nemění. Jamahal uvolnil titul a já mu přeji brzké uzdravení. Nevím, kdo bude můj další soupeř, nejspíš Procházka, se kterým budu bojovat o titul. Nyní se však soustředím jen na souboj, který mám přímo před sebou. Po zápase se můžeme bavit o tom, co bude dál,“ potvrdil Blachowicz informaci, kterou jsme vám před časem přinesli.

Souboj Blachowicz vs Pereira tedy jasně rozhodne o tom, s kým bude Jiří Procházka bojovat o titul šampiona. Tak či tak tedy dostaneme duel Procházka vs Blachowicz nebo Procházka vs Pereira, což v obou případech slibuje skvělou a hodně napínavou podívanou. Nechť tedy v noci ze soboty na neděli vyhraje ten nejlepší a ať se ideálně nezraní, abychom se titulové bitvy dočkali ještě letos v prosinci.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *