Tak to byla rychlost! Slovenský UFC bijec Lajoš Klein hlásí další zápas

Klein
Lajoše Kleina jsme naposledy viděli v akci na začátku března, kdy změřil síly s Cunninghamem, kterého dokázal tvrdě ukončit na konci prvního kola. A.J. byl však pouze náhradní soupeř místo Alvaréze, který měl prý problémy s vízy, takže nemohl nastoupit. Výhra tak slovenského bijce bohužel v rámci UFC žebříčku moc neposunula, což by se však mohlo změnit v dalším zápase, který evidentně přijde už brzy.


Šílená suma?! Jakou hodnotu má dnes rozjetá organizace OKTAGON MMA?

„Doufám, že se po této výhře dostanu do TOP 15 a nebo se žebříčku alespoň přiblížím. Tento soupeř samozřejmě nebyl z TOP 15, ale původní soupeř Alvarez byl žebříčku hodně blízko. Doufám, že se dostanu mezi ty nejlepší a že můj další soupeř bude z TOP 15.

Nemám v hlavě nějaké konkrétní jméno. Dlouhodobě však mám zájem o souboj s Paddym Pimblettem. Byla by to pro mě hezká výzva. Je hodně slavný. Moc rád bych s ním zápasil. On a nebo někdo z TOP 15. Po zápase jsem v pořádku a bez zranění, takže chci znovu brzy zápasit. Jsem zdravý a hladový,“ ukázal Klein na Pimbletta, tak uvidíme, zda se mu toto přání splní.
 

Pimblett sice jako další soupeř nedopadne, protože ten si brousí zuby na Moicana, ale i přesto to vypadá na kvalitního soupeře. „Přátelé, další zápas je podepsaný. Už brzy v akci a moc se na to těším. Tento rok budu v TOP 15,“ potvrdil Lajoš Klein, že má podepsaný další zápas, který by prý měl přijít velmi brzy.

Zmínka o TOP 15 navíc naznačuje, že jde o kvalitního soupeře, který by slovenského bije mohl přiblížit té nejlepší UFC patnáctce lehké váhy. Doufejme tedy, že se brzy dozvíme více o tom, s kým se Lajoš Klein utká a také kdy a kde.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *