Tadeáš Růžička stručně reaguje na zprávy o trestu a prozrazuje svůj další krok

Růžička

Stanice CNN Prima NEWS včera večer informovala o tom, že v kauze kolem bojovníka Tadeáše Růžičky už byl vynesen verdikt. Policii se totiž prý podařilo najít a vyslechnout muže, který byl vidět na videu, které před časem kolovalo sociálními sítěmi. Na konci ledna pak byl vydán trestní příkaz, který zatím není pravomocný a na který bude Mawar reagovat.


 

Další účastník milionové pyramidy Tipsport Gamechanger 2 je bohužel ze hry?

„Kriminalisté pracovali na případu zápasníka Tadeáše Růžičky, přezdívaného jako Mawar, několik měsíců. Nakonec se jim podařilo najít napadeného muže a následně Růžičku obvinili z výtržnictví a ublížení na zdraví.

A jak se teď Krimi zprávám podařilo zjistit, soud v případu už rozhodl. ´Ve věci pana obviněného byl vydán 31. ledna 2024 trestní příkaz,´ uvedla pro CNN Prima NEWS mluvčí Obvodního soudu pro Prahu 7 Kaňáková. Více informací prozradit nechtěla, protože si Tadeáš Růžička jej dosud nepřevzal. Svým sledujícím ale posílá vzkazy ze zahraničí, zatímco jeho telefonní číslo je nedostupné,“ uvádí server CNN Prima NEWS, kterému se zároveň podařilo zjistit, jak soud bojovníka potrestal.

   

„Obviněnému byl uložen trest odnětí svobody ve výměře jedenácti měsíců, jehož výkon byl podmíněně odložen na zkušební dobu v trvání čtyřiceti měsíců,“ prozradil Aleš Cimbala, mluvčí městského státního zastupitelství v Praze.

Růžička reportáž stanice CNN Prima NEWS sám sdílel na svém IG story s krátkým komentářem. „Ostře sledovaný furt. Tak pro všechny to přeložím – 40 měsíců podmínka a za porušení 11 měsíců. A i tak se samozřejmě odvolám.“

Růžička, který je aktuálně v Thajsku, si totiž zatím trestní příkaz nepřevzal, takže není pravomocný. Po převzetí pak může s příkaze souhlasit a nebo proti němu do 8 dnů podat takzvaný odpor, což má evidentně v plánu. Soud pak v návaznosti na odpor naplánuje hlavní líčení, ke kterému prý bude bojovník předvolán, tak uvidíme, jak to celé dopadne, protože nejspíš může dojít ke zmírnění, ale na druhou stranu i zpřísnění trestu.
 

1 komentář na “Tadeáš Růžička stručně reaguje na zprávy o trestu a prozrazuje svůj další krok”

  1. Pingback: Hnus a bahno! Procházka kriticky reaguje na Clash of the Stars, ale vidí určitou naději

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *