Tadeáš Růžička reaguje na velké ego promotéra Ondřeje Novotného

Růžička Novotný

Tadeáš Růžička se v návaznosti na kauzu, v souvislosti s níž byl i obviněn, za což mu v krajním případě hrozí až 3 roky odnětí svobody, hodně uzavřel a v podstatě s médii cíleně nekomunikoval. Ticho prolomil až skrze rozhovor s bývalým bouřlivákem Tomášem Řepkou, který si Mawara pozval do svého podcastu Red Card, kde došla řeč na vězení, blížící se titulový zápas, ale také na promotéra Ondřeje Novotného, který dal Růžičkovi doživotní ban v OKTAGONu.


 

Ondřej Novotný prozrazuje, za kolik by ne/prodal organizaci OKTAGON MMA

„Já bych ještě zůstal u Ondry Novotného. Já jsem tady měl jako hosta Marpa a ten po zápase s Vémolou také mluvil o Ondrovi Novotném a říkal o něm, že má tak velké ego, že se nevejde do O2 Arény. S tím asi souhlasíš?“ ptal se Tomáš Řepka v pořadu Red Card Tadeáše Růžičky, který v OKTAGONu působil v rámci projektu OKTAGON UDG a pak zde také absolvoval svůj MMA zápas s Karetou, který prohrál na body.

„Ono je to jako se zápasením,“ reagoval Mawar. „Když má jedinou úspěšnou organizaci, má stále vyprodáno a produkuje čísla, tak s tím roste i ego. Dokud nepřijde někdo, kdo mu srazí hřebínek, jako mně teď média, tak to tak vždy bude. Asi to sám znáš. V tu chvíli je nebe limit. Žiješ to a říkáš si, že tě mají všichni rádi. Všechno je super tak, jak sis představoval. Tohle se však může ze dne na den obrátit proti tobě.“
Jak Růžička reagoval na ban v organizaci OKTAGON MMA?

„Nechci to úplně říkat, ale asi jo. Nejznámější je určitě,“ reagoval Růžička na otázku od Tomáše Řepky, která organizace je na domácí půdě nejprofesionálnější a zda je to OKTAGON? „Já jsem ten poslední, kdo chce na někoho házet špínu. OKTAGON mě přeci jen vybudoval tím, že jsem vyhrál OKTAGON UDG a udělal jsem si tam jméno. Měl jsem tam nástupovku od Yzomandiase a všechno si to sedlo jako prdel na hrnec. Tou dobou jsem šel hodně nahoru.

Novotný je však svůj. Od začátku mi přijde, že mě nemusel. Jakmile jsem na kolenou, tak si kopne. Určitě jeho ani jeho organizaci vychvalovat nebudu. Nezápasím tam a ani už nikdy zápasit nebudu. Říkal, že už by mě tam nikdy nevzal. Já to ani v plánu neměl. Zápasím pod RFA. Tam si jdu vzít titul. Fandím jim. Kvůli mě teď schytávají brutální hate. Tahle válka je však mediální. Nejde o to, co jsem udělal, ale že jsem zkusil vzbouřit médiím, tak mi to dali sežrat.“

Úvodní foto via Bez Frází / Czechfighters


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *