Suspendovaného Gábora Borárose nakonec znovu v akci bohužel neuvidíme

Boráros

Gábor Boráros se nám naposledy představil v boji na turnaji FABRIQ 2, kde v hlavním zápase ve druhém kole ukončil Medvedovskiho. Na tom by ještě nebylo nic tak zvláštního, kdyby první kolo nenabídlo až okatě tréninkové tempo a kdyby obě přední sázkové kanceláře nezaznamenaly podezřelé aktivity a sázky, které se začaly prošetřovat a celá věc pak byla předána příslušným orgánům. Boráros byl tak v souvislosti s možným sázkovým podvodem suspendován ze strany organizací FABRIQ MMA i OKTAGON MMA, což však neměla být až tak velká překážka v jeho dalším působení v MMA světě. Nakonec ho však znovu v akci přeci jen neuvidíme.


 

Už je jasné, proč na to kývl! Benda přibližuje, kolik dostane za souboj 1 vs 3 romové

Nedávno jsme vás informovali o tom, že Gábor Boráros suspendaci ze strany OKTAGONu a FABRIQu vyřešil poměrně šalamounsky. Založil si totiž v maďarsku vlastní organizaci s názvem Combat X, pod jejíž hlavičkou se měl znovu představit v boji už tuto sobotu v rámci první akce zmíněné organizace. Na to však evidentně nedojde.

Boráros sice před časem avizoval, že bude mít 30.9. další zápas, ale nakonec se nejspíš nesehnal soupeř nebo se objevil jiný problém. Organizace Combat X totiž vydala kompletní startovku, na které vítěz první řady reality show OKTAGON Výzva bohužel chybí.

Místo Gábora se tak fanoušci mohou na hlavní kartě těšit na souboje Molnár vs Urbina, Vas vs Deniz, Geiszt vs Dinh, Ibesevic vs Srornchai nebo Boldog vs Cseh.

Uvidíme tedy, jak se bude akci dařit a kdy se případně dočkáme dalšího turnaje, na kterém by se snad Boráros už mohl objevit. Na návrat do OKTAGONu to totiž zatím nevypadá, protože případ běží a je klidně možné, že ještě několik týdnů až měsíců poběží.
   

Proč se prý Boráros ve sporném souboji nehnal za ukončením?

„Nikdy v životě jsem neměl myšlenky, že bych prodal zápas. Nikdy jsem neměl a nikdy mít nebudu. Vůbec mě tohle nezajímá. Prodat zápas, sázet a tak dále? Kokotiny, na to seru. Já ani přesně nevím, jak funguje sázková kancelář a na co se dá a nedá vsadit. Však soupeř prohrál ve druhém kole, protože se zranil. Co s tím mám dělat? To není moje věc.

Věděli jsme a bylo to i každému jasné, že je to slabší soupeř. Měl jsem totiž tou dobou domluvený zápas v OKTAGONu, takže jsme se domluvili, že ve FABRIQ budu mít lehčího soupeře. Bylo mi tedy jasné, že nebude tak nebezpečný… Už před zápasem jsem si tedy jasně vymyslel, že když je to slabší soupeř, tak s ním chci bojovat všechna tři kola a až v tom posledním ho nějak ukončím. Byla to dobrá šance na to, abych si vyzkoušel věci. Chtěl jsem získat zkušenosti a vyzkoušet si věci z tréninku. 
  

Nechápu, jak si někdo může myslet, že jsem prodal zápas. Lidé se mě ptali, co se stalo, tak jsem jim to takhle vysvětloval. Co mám dělat s tím, že se zranil? Nikdo mi nevěřil a naopak mi všichni říkali, že lžu. Však já jsem tam bojoval a já jsem vymyslel taktiku. Nemohu ovlivnit to, že ve druhém kole padl. Chci, aby všichni věděli, jaký jsem měl plán. Když se někdo na ten zápas podívá, tak musí uznat, že mám pravdu,“ rozpovídal se Boráros pro Netky.sk.

Když se však někdo na zápas podívá, tak uvidí to, jak Boráros dostává soupeře hned na začátku prvního kola do problémů, ale nejde pro ukončení a místo toho odjede zbytek kola v hodně tréninkové tempu. Druhé kolo však po poradě v rohu zahajuje tvrdým kopem, po kterém následuje ještě salva úderů a je konec. Proč tedy ve druhém kole šel po dobíjení a v tom prvním ne, když měl v plánu dojít až do třetího kola? 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *