Střední váha se musí mít na pozoru! Do OKTAGONu míří bývalý zápasník UFC!

Už příští víkend nás čeká turnaj OKTAGON 41, skrze který organizace OKTAGON MMA vůbec poprvé zamíří do Liberce. Hlavním zápasem celé akce je souboj šampionů Magard vs Lopez s tím, že hodně pozornosti přitahuje i duel Vémola vs Matavao. Na galavečeru v Liberci se měl představit také Jan „Jay Jay“ Gottvald, který ale náhle ukončil kariéru. Promotér Ondřej Novotný dnes ve svém vysílání prozradil, kdo měl být náhradníkem pro Montagnaca, se kterým se měl Gottvald utkat. Bohužel zmíněný náhradník turnaj v Liberci nestihne, ale v organizaci o něj nepřijdeme.

 

Na turnaji OKTAGON 41, který se koná už 15. dubna, se měl představit také zápasník Jan Gottvald, ale ten bohužel náhle ukončil kariéru a Jorick Montagnac zůstal bez soupeře. Organizace OKTAGON se pokoušela sehnat adekvátní náhradu, ale to se nakonec nepodařilo. To však neznamená, že o bývalého bojovníka UFC přijdeme. Do OKTAGONu totiž míří bývalý zápasník UFC Andrew Sanchez (13-7). Dnes to ve svém vysílání potvrdil promotér a spolumajitel organizace Ondřej Novotný. 

„Proč bych to neřekl? Je to na sto procent? Jo, je to na sto procent! Takže už jsem namluvil medailonek s Adrewem Sanchezem, což byla fantastická náhrada, protože Sanchez je frajer, který šel s Machem v UFC, a je to vítěz Ultimate Fighteru. Už jsme byli domluveni, měli jsme poslané pasy, smlouvu, všechno a pak to najednou spadlo. Ale dobrá zpráva je, že kluci ve střední váze se můžou těšit, že jsme domluveni, tak jako tak. Takže podepíšeme smlouvu a budeme tady mít Andrewa Sancheze, aby se kluci v 84 mohli otestovat, s nějakým příjemným frajerem,“ řekl Novotný v MMA Letem Světem

Ondřej Novotný také prozradil, že pro Montagnaca měl ještě jednoho soupeře, ale ten se na tréninku zranil. Jednalo se o Clyda Brunswijka (1-1). Náhrada pro Montagnaca je prý stále v řešení, takže o jeho duel bychom nemuseli přijít. 

15.4. Liberec – OKTAGON 41: Prozatímní Startovka

Magard vs Lopez

Vémola vs Matavao

Mikulášek vs Viszlay

Palasz vs Todev

Škvor vs Vinni 

Hosseinpour vs Malach 

Fošum vs Hajdarpašič 

Gabal vs Nafuka

Montagnac ?


1 komentář na “Střední váha se musí mít na pozoru! Do OKTAGONu míří bývalý zápasník UFC!”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *