Spokojený Vašek Mikulášek srovnává finanční podmínky v Clash a OKTAGONu

Mikulášek

Poté, co byl suspendován a propuštěn z organizace OKTAGON MMA, mnozí Mikuláškovi předpovídali strmý pád. Vašek totiž poslední měsíce neprožíval to nejlepší období, což nakonec vedlo ke zmíněnému loučení se žluto-černou organizací. Zásadní moment však nakonec znamenal velký zvrat, který Mikuláškův život otočil k lepšímu. Baba Jaga se totiž domluvila s bizarní organizací Clash of the Stars, kde má evidentně skvělé finanční podmínky.


Na jaký pohádkový balík si prý Datel přišel v organizaci Clash of the Stars?

„Teď mám úplně jiný svět, ale jakože úplně jiný. Jsem mega spokojený. Už jen to, jak se ke mně chová organizace, třeba po finanční stránce a podobně. Ve všech ohledech jsem spokojený,“ pochvaloval si Mikulášek pro Sport.cz a rovnou i porovnal finanční podmínky v OKTAGONu a Clash.

„Teď to nemyslím vůbec zle, protože Ondru Novotného mám rád a nic proti němu nemám. Navíc je to člověk, který mi v životě hrozně moc pomohl a udělal mi jméno a to, kým jsem dnes. On a Pavol Neruda. Ale nevěřím tomu, že bych někdy od OKTAGONu dostal takovou finanční nabídku, jako jsem dostal od Clashe.“

        

Mikulášek si tedy přijde na největší výplatu kariéry? „Skoro jo. Pokud nepočítám zápas s Vémolou, za nějž jsem dostal strašně málo peněz, což říkám na rovinu, protože to bylo opravdu málo. Ale na druhou stranu jsem díky tomu zápasu vydělal slušné peníze na sponzorech. Takhle to bylo.“

Vaška bychom měli poprvé vidět v kleci Clash of the Stars na začátku příštího roku. Původně se sice mluvilo o soupeřích, jako je Marpo nebo Sandro, ale podle zatím nepotvrzených signálů to spíše vypadá na Žraloka. Ten má za sebou duel s Rendysem, ve kterém zběsile utíkal, ale nakonec se mu podařilo trefit tvrdé KO, díky kterému si připsal šťastnou výhru.

S Mikuláškem to však bude mít o poznání těžší. Na druhou stranu však duel Mikulášek vs Koky ukázal, že je Vašek hodně frustrovaný, když před ním soupeř utíká, takže nejlepší taktikou možná opravdu bude vzít nohy na ramena.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *