Špatná zpráva pro Mawara? Promotér Le Sy reaguje na pravidlo, které by Veselého ohrozilo

Veselý

Už v polovině června nás čeká další Clash of the Stars akce, na které se bude korunovat první šampion organizace. O titul se spolu utkají Datel a slovenský Dynamo. Více pozornosti však asi přiláká hlavní před-zápas, kterým je souboj Tadeášů, tedy duel Růžička vs Veselý. V souvislosti s ním se spekulovalo o celé řadě pravidel, ale až na poslední tiskové konferenci jsme se dozvěděli, jak vše bude nastavené, k čemuž ještě Veselý přidal jedno pravidlo, kterým vlastně sám sebe znevýhodnil.

OKTAGON 42 Vážení: Vypadalo to na dokonalost, ale nakonec máme další velké nesplnění

Původně se mluvilo o tom, že Růžička bude moct použít jen jednu ruku, ale nakonec se ukázalo, že budou pravidla jiná. Mawar samozřejmě bude znevýhodněn, protože v „rovném“ souboji by neměl Veselý sebemenší šanci. Nepůjde však o tak velké omezení. Růžička bude moct „jen“ boxovat s tím, že na rukách bude mít velké 20 uncové rukavice. Veselý naopak bude mít malé MMA rukavice a bude moct používat všechny techniky, tedy může i boj přenést na zem. Zápas je navíc vypsán na 3 kola s tím, že první dvě kola mají tři minuty a to třetí je neomezené, takže skončí až ve chvíli, kdy jeden z borců padne.

Samozřejmě se však dá očekávat, že bude hotovo za pár vteřin. Mnozí se dokonce báli, že by mohl Veselý po pár úderech odklepat, ale to se prý nestane, „Hele, co kdybychom si dali pravidlo, že z mojí strany nemůže zápas skončit odklepáním? Beru to jako chlap. Jdu tam udělat zápas. Nebudu jak močka, která to odklepe. Dáme to tedy tak, že nemohu odklepat,“ navrhl sám Veselý, s čímž samozřejmě Mawar nadšeně souhlasil, „Jo, to jsem chtěl mít ve smlouvě a v pravidlech. Jedině souhlasím. Buď chlap a udělej to takhle.“

„I kdybych nevyhrál, tak pro mě bude cíl, že jsem do té klece vlezl a že jsem se neposral. Do přípravy dávám všechno, abych předvedl nějaký sportovní výkon,“ potvrdil také Veselý, že souboj bere hodně vážně a podle toho se na něj i připravuje.

Co na pravidlo říká promotér Le Sy? Není už podobná podmínka za hranou? „Taky tam bude rozhodčí, který je tam od toho, aby Mawara v případě, že bude chtít pokračovat v boji i po signálu, od soupeře odtrhnul. Proto se nebojím, že by to dopadlo nějak špatně. To jsou vždycky takové řeči před zápasem, ale já věřím tomu, že i Mawar se bude pohybovat v rámci našich pravidel a zůstane u sportovního chování,“ reagoval pro iSport.cz promotér.

„Riskantní je to vždycky, jsou to bojové sport, kluci se tam nejdou mazlit, ale samozřejmě vnímáme jednotlivá prohlášení a budeme připravení na to, abychom případné nesprávné chování byli schopni zarazit.“

Clash of the Stars 5: Startovka

Datel vs Dynamo

Benda vs Diego Kotlár

Růžička vs Veselý

Kruto Hanka vs Satnady

Seaser vs Michálek

Daniel Holomek vs Tadeáš Kuběnka

Dragunov vs Danny z Tv Twix – souboj slepce s borcem se zavázanýma očima

Ladislav Gal vs Matouš Kaluba

Fregamer vs Kluk s kamením

Král Berouna vs Snejks

Zmijozel vs Obr – zápas liliputů

Víšek vs Riad

 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *