Soupeři na pozoru? Procházka přiznává, co mu zranění vzalo, ale co mu naopak dalo

Procházka

Zatím stále nevíme, jak to po zranění Jamahala Hilla s Jiřím Procházkou bude, ale trenér a manažer Martin Karaivanov se nechal slyšet, že bude radost, tak mu věřme a těšme se na oficiální oznámení dalšího plánu. Jiří mezitím odlétá do Thajska, kde se bude připravovat na další zápas. Právě v návaznosti na další bitvu BJP přiznal, co mu zranění vzalo, ale to mu naopak dalo.

Blachowicz reaguje na Hillovo uvolnění titulu a dává nahlédnout do zákulisí jednání

„Spekulací je mnoho, ale buďme všichni v klidu. Vše je vyřešeno a vše bude oznámeno. Bude radost,“ reagoval na aktuální situaci trenér a manažer Jiřího Procházky Martin Karaivanov. Nenápadná zpráva, která má však v sobě hodně velké sdělení. Evidentně totiž vedení UFC nehodlá Jiřího Procházku obejít a místo toho splní slib, který mu dalo na konci minulého roku.

Důležitá je možná také pasáž „bude radost“. Co by tedy byla radost? Určitě ně Ankalaev, který je typově asi nejhorší možný soupeř, protože je to nepříjemný Dagestánec, který umí betonovat a hrozit na zemi. Na druhou stranu by rozhodně byla radost, kdyby se Jiří utkal s Jankem, což by byla velká evropská bitva, nebo s Pereirou, což by slibovalo duel ala Mortal Kombat. Teď už samozřejmě maximálně spekulujeme, ale je dobré vědět, že je BJP tým s řešením celé situace spokojený. Doufejme tedy, že se brzy dozvíme více a budeme moct být také spokojení.
  

„V tomhle musím zamakat. Ani ne, že bych se chtěl více osvalit, ale chci více zesílit. Po tom ramenu začínám teprve teď silovou přípravu. Normálně třeba zvedám 250 kilo na mrtvý tah. Po tom ramenu jsme si řekli, že vše budeme dělat technicky správně, nic na úkor techniky, vše precizně. Začínám znovu, jedu menší váhy, i proto jsem možná teď takový, že nejsem tak mega svalnatý, ale na druhou stranu cítím, že mám jinou rychlost. Dynamiku jsem zlepšil, musím říct, že v tomhle jsem se posunul, což třeba není vidět na wrestlingových tréninkách, ale na postojových,“ prozradil Jiří Procházka pro Kaočko.cz, že v návaznosti na zraněné rameno trochu spadl na svalech, ale to rychlejší a dynamičtější nyní je.

BJP v pondělí zamířil do Thajska, kde jsou aktuálně i Kozma, Čepo, Konrád a hlavně trenér Jaroslav Hovězák, který si jistě Procházku vezme do parády a bude ho připravovat na další souboj, „Přepnu na jiného soupeře. V pondělí letím do Thajska, kde si pojedu svůj vlastní styl, co mi je vlastní, vytříbit si základy, které mám z thajského boxu, karate, budu tříbit zem, wrestling. Až se vrátím, začneme se absolutně specializovat na soupeře. Sice jsem se už nastavil na Jamahala, ale kašlat na to teď, v hlavě to změním. Jako když jdete do obchodu koupit rohlíky a zavolají vám, že máte koupit chleba, tak jdu koupit chleba.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *