Soukup po blamáží s Bejrem pomrkává po další bitvě? Marpo si stanovil jasnou cenu

Soukup

Foto: Michaela Feuereislová, Super.cz
O hlavní zápas poslední Clash of the Stars akce se postaral boxerský duel Soukup vs Bejr, který nabídl bizarní podívanou a diskvalifikaci, takže se z výhry radoval mediální magnát Soukup, pro kterého to měl být poslední zápas kariéry. Jak už to však bývá, Jaromír nakonec přeci jen přemýšlí o dalším souboji.


Zabanovaný Reza Madadi prolomil ticho a opřel se do Wanlisse i OKTAGONu

„Měl jsem hlavní zápas s Bejrem, ale nevěděl jsem, že je to takovej poser*utka, takovej sr*č, který nechtěl boxovat. Rozčiluje mě to. Asi bych něco vzal, když mi něco nabídneš, ale nebudu ti do toho mluvit,“ přiznal Soukup ve svém pořadu Jírovi, že by si další zápas nakonec přeci jen klidně dal, protože se mu to evidentně zalíbilo.

„Je mi úplně jedno, s kým to bude. Jestli to bude Mike Tyson, John Fury. Je mi to jedno. S Jakem Paulem? To asi nezaplatíš, ale klidně. Jen to nesmí být takový sr*č,“ vtipkoval Soukup, který se v Clash kleci moc neohřál, protože se Bejr utrhl ze řetězu a byl velice rychle diskvalifikován.

Soukup také naznačil, že by mu nevadil ani případný boxerský souboj s Marpem, který už má za sebou duely s Rytmusem a hlavně Vémolou.

 

Na rovinu, je to otázka peněz. Kdyb zaplatili hezky, tak jsou to pro mě opravdu ‚easy money‘. A už nějakou dobu říkám, že chci už konečně ten barák na Floridě, tak když mi Jarda takhle pomůže…,“ řekl Super.cz Marpo, který tak stanovil jasnou cenu za případný souboj.

„Jaromír Soukup řekl, že jde o jeho poslední zápas, na který se velmi připravoval, ale dveře u nás má i dál otevřené. Každopádně zatím nic dalšího neprojednáváme,“ přidal se Jíra, který potvrdil, že další zápas zatím v jednání není, ale že mu je případně organizace nakloněna.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *