Souboj o Kincla/Čepa? OKTAGON nabídne další titulový eliminátor?

OKTAGON

Šampion střední váhy Patrik Kincl má před sebou aktuálně souboj s Čepem, na který dojde na konci roku, ale je jasné, že bude výhledově třeba další vyzyvatel, který změří síly s vítězem, tedy s Patrikem a nebo Vlastem. Ten by klidně mohl vzejít z nově oznámeného zápasu, který ozdobí kartu turnaje OKTAGON 49 v Kolíně.


 

Bude se kroutit krkem? Pirát Krištofič se zlobí na OKTAGON tým?

„Oba bojovníci již v OKTAGONu předvedli působivé výkony, včetně knockoutů v prvním kole. Otázkou je, kdo vyhraje příští zápas.

Vynikající německý boxer střední váhy Kerim Engizek, který je již 9 let neporažený, potvrdil svou pověst při svém debutu na OKTAGONu. Juareze tvrdě složil k zemi za pouhých 99 sekund a na svém kontě má již 12 působivých vítězství via KO a zdá se, že je hladovější než kdy jindy. V Kolíně nad Rýnem se jedná o podívanou, kterou si nenechte ujít, protože ho čeká náročný zápas, který by mu potenciálně mohl vynést titul.
     

Sami, první Egypťan v kleci OKTAGON a bývalý šampion jedné z arabských organizací, je nesmírně všestranný. Na svém kontě už má 5 KO. Jeho silnou stránkou je zejména postoj, protože Sami je také zkušeným thajským boxerem,“ potvrdil německý OKTAGON profil, že nás čeká duel Engizek vs Sami.

Oba nováčci se ve svých posledních zápasech blýskli ukončením v prvním kole, tak uvidíme, jak si povedou proti sobě. Engizek samozřejmě bude mít výhodu domácího publika, ale je otázkou, jak moc mu podobná kulisa pomůže.
    

Co nás čeká?

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Eckerlin vs Apollo

Engizek vs Sami

Montagnac vs MacDonald

Ilbay vs Fry

Hromek vs Brajshori

Kalašnik vs Stolze

Dyrschka vs ?
     

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

Keita vs Samsonidse – o titul pérové váhy

Paradeiser vs Buchinger 2 – o titul lehké váhy

Lengál vs Bark

Kuzník vs Hosseinpour

Xavier vs Vinni

Bartl vs Lewis

Konrád vs Novák

Široký vs Nafuka

Raška vs Kotalík

Roušal vs ?
     

29.12. Praha – OKTAGON 51 

Kincl vs Čepo – o titul střední váhy

Veličković vs Michailidis – Finále Tipsport Gamechanger

Vémola vs Pirát 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *