Skvělá zpráva! Klein má nového soupeře a o víkendu ho tak čeká další UFC bitva

Lajoš Klein se nám naposledy představil v květnu na UFC Fight Night turnaji, kterému vévodila bitva Sandhagen vs Font. Navzdory tomu, že byl v souboji s Ignaciem Bahamondesem sázkovým outsiderem, vybojoval jednoznačné vítězství na body a připsal si tak hodně cenný skalp. V prosinci jsme vás informovali, že se Klein utká se španělským zápasníkem Joelem Alvarezem, ale ten nakonec musel řešit problémy s vízy a Klein má tedy na poslední chvíli nového soupeře.


Dalo se to čekat! Vémola má bohužel pro fanoušky špatnou zprávu

Pro Lajoše Kleina byl souboj s Bahamondesem sedmý zápas v UFC s tím, že se do té doby v organizaci mohl pochlubit bilancí 3-2-1. Nyní však dokázal přidat další vítězství. Do zápasu s Bahamondesem šel přitom jako velký outsider a je vidět, že mu podobná pozice sedí. Zástupce Spartakus Fight Gym byl lepší de facto celý zápas a Bahamondese k ničemu vážnějšímu nepustil. Nakonec z toho tedy byla důležitý výhra.

Klein se měl původně představit na prvním galavečeru UFC v Rijádu, kde se měl utkat se španělským bojovníkem Joelem Alvarezem. Jenže galavečer byl nakonec přesunut do Las Vegas, Alvarez nedostal potřebné vízum k pobytu v USA a Klein zůstal bez soupeře. Nyní však přichází dobrá zpráva a Lajoš se přeci jen na galavečeru UFC Fight Night Rozenstruik vs Gaziev představí.  
Lajoš Klein (20-4-1) jde znovu do boje už tuto sobotu 2.3. na galavečeru UFC Fight Night v Las Vegas, kde na něj čeká nováček v organizaci UFC. Klein se střetne s AJ Cunninghamem (11-3), který zápas přijal doslova na poslední chvíli. Cunningham je bývalým šampionem menší americké organizace Attitude MMA Fights. Do UFC se snažil proniknout už v minulém roce skrze projekt Dana White Contender Series, kde ale nestačil na Stevena Nguyena, se kterým padl ve druhém kole. 

UFC Fight Night Rozenstruik vs Gaziev:

J. Rozenstruik  vs.  Shamil Gaziev 265 lbs

Vitor Petrino  vs.  Tyson Pedro 205 lbs

Alex Perez  vs.  Muhammad Mokaev 125 lbs

Matt Schnell  vs.  Steve Erceg 125 lbs

Umar Nurmagomedov  vs.  Bekzat Almakhan 135 lbs

Raul Rosas Jr.  vs.  Ricky Turcios 140 lbs

Eryk Anders  vs.  Jamie Pickett 185 lbs

Javid Basharat  vs.  Aiemann Zahabi 135 lbs

Loik Radzhabov  vs.  A. Al-Selwady 155 lbs

C. Duncan  vs.  Claudio Ribeiro 185 lbs

Ľudovít Klein  vs.  AJ Cunningham 155 lbs

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *