Škoda! Psychopat Bejr má špatnou zprávu pro vedení Clash of the Stars i fanoušky

Bejr

V návaznosti na události na turnaji Clash of the Stars 6 se čekalo, že hlavním zápasem další akce bude duel Le Sy vs Bejr, o kterém se už dlouho mluví. Bejr sice nakonec do akce opravdu šel, ale „jen“ s Jaromírem Soukupem, se kterým do té doby neměl žádný větší problém. Fanoušci tak samozřejmě volají po souboji s Le Sym, po kterém touží i sám Bejr, kterému už evidentně došla trpělivost.


 

Z toho se vám zatočí hlava! Na jaký balík si přišel Soukup snadnou výhrou nad Bejrem?

Bejr už měl údajně o souboj s Le Sym velký zájem v souvislosti s turnajem Clash of the Stars 7, ale prý mu bylo ze strany vedení sděleno, že půjde se Soukupem a nebo s nikým. Psychopat tedy souhlasil, ale doufal, že jako další přijde právě Le Sy v Ostravě, na což to však bohužel nevypadá.

„Výsledek je takový, že náš zápas s Le Sym je otevřený. Psychopat s Lesýčkem v Ostravě nebude, takže já tím pádem nemám důvod dál působit v Clash. Nemám důvod tady být a nějak se dál angažovat. Tím, že Lesýček zápas odkládá a je v nedohlednu, si myslím, že zápas nikdy nebude, protože už by dávno byl. Musel jsme místo toho bojovat s panem Barrandovem, proti kterému jsem nic neměl. Prakticky jsem ho neznal a podvědomě jsem si musel vytvořit averzi. Vypěstoval jsem si averzi. Proti Grznárovi jsem si nic pěstovat nemusel, tam jsem byl naštvaný brutálně,“ oznámil Bejr, že v organizaci Clash of the Stars končí.
    

„Po souboji se Soukupem jsem chtěl říct, že jsem blázen a že si to dáme s Le Sym v Ostravě. Chtěl jsem si to tam dát a skončit to. Mám však informace, že je to nějak v řešení a že na něj dojde někdy výhledově. Tím pádem se loučíme. Bavilo mě to, ale dál v Clash působit nebudu. Jiní soupeři mě nezajímají,“ pokračoval Bejr.

Je jasné, že organizace si zápas Le Sy vs Bejr zřejmě šetří na nějakou velkou akci typu O2 Arény, ale Bejrovi už evidentně došla trpělivost. Aleš však zároveň uvedl, že do dalšího zápasu v blízké době možná nastoupí, ale že už to nebude v rámci organizace Clash of the Stars.
7 komentářů na “Škoda! Psychopat Bejr má špatnou zprávu pro vedení Clash of the Stars i fanoušky”

  1. Pingback: Talentovaný Vojto Barborík je zpátky! Co znamená jeho přezdívka NRP? | Shorties

  2. Pingback: Bombardovali jí úchyláci! Nyní jde talentovaná Veronika Smolková znovu do boje

  3. Pingback: BREAKDOWN - OKTAGON 52, UFC, ONE, Clash of the Stars, PML 8

  4. Alešku to je dost,škoda že tě máma nezalehla, vždyť tohle se snad nemůže ani narodit Snad si tím skoro soubojem vydělal nějaký peníze na prášky to se už nedá ani léčit,nebo spíš škoda mrhání časem na nějakou léčbu a co ty chudáci doktoři. V lékárně si to jen vyzvedneš a pak si můžeš šílet doma

  5. Bejr je hovno na botě,které je vysrane ze všech soupeřů. Ukazuje nějakou psychopatii, aby na sebe upozornil a zviditelnit se. Bál se boxu ze Soukupem protože by dostal náklaďáku,natož jít do souboje s Lesyckem.Ten jasně se soubojem souhlasil,ale s podmínkou přípravy, což každý chápe. Tak když stojí ten psychous o zápas,proč nepocka?protože je zesranej až za ušima a bojí se další ostudy.

  6. prej zapasnici v clasi zapasnici nejsou jen košťata jediny fighter co tam je tak je Mikulášek jinak tam jsou same koniny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *