Siváka dnes čeká obhajoba titulu! Představí se na turnaji v Rusku?

Patnáctý ročník této jedinečné sportovní události proběhne v sobotu 30. prosince 2023 od 19 hodin v pražské Lucerně. Výjimečný večer se opět ponese v duchu 30tých let 20. století, dress code však není povinný, ale pouze doporučen a vítán. Pro turnaj Boxing Lucerna se podařilo sehnat celou řadu známých jmen bojových sportů. Hned dva bojovníky vysílá do boje firma EGO Combat.


Attila Végh chválí odepisovaného Piráta, kterému věřil a dával velké šance

„V sobotu v Lucerně na dobové akci s příchutí třicátých let, kde je skvělá startovka, budeme mít Elišku Zemanovou, což je obrovský talent českého kickboxu. Eliška nastoupí proti Evě Erdelyové ze Slovenska. Soupeřka je tvrdá a má charakter bojovnice. Tady počítám, že Eliška svou soupeřku bude převyšovat technicky a rychlostně, ale bude se muset vypořádat s tlakem Erdelyové,“ říká zástupce značky EGO Combat Martin Wodecki. 

„Dále se na galavečeru v Lucerně představí Vašek Sivák, který bude obhajovat světový titul WAKO Pro. Soupeř se mu změnil, ale myslím, že Vaška zase po delší době čeká bojovník, který ho více prověří. Poslední soupeři byli statisticky i stylově slabší. Věřím, že Vašek obhájí titul, i když i on měl problém s váhou, ale nakonec to zvládl. A pak už by měl jít Vašek bojovat do ciziny. Už není čas ztrácet čas s českými bojovníky,“ doplňuje Wodecki. A v jaké organizaci by se mohl Sivák představit? 

„V RCC Fair Fight je aktuálně volný titul pérové váhy, jelikož Kiamran Nabati už má exkluzivní kontrakt v organizaci ONE FC. A ukazuje se, že z RCC Fair Fight je dobrá cesta do ONE FC. Za poslední půl rok odtud odešli tři bojovníci. Třeba Mamuka Usubyan bude debutovat v únoru na turnaji ONE FC, to je ten kluk, který sice vyhrál s Patrikem Záděrou, ale čekal jsem spíš extra-round. Patrik předvedl krásný výkon a věřím, že i on už brzy dostane možnost vyzkoušet si organizaci Fair Fight. Jeho debut v RCC Fair Fight by mohl přijít na únorovém turnaji,“ prozrazuje Wodecki.  

„Co se týče Lucerny, tak nás letos čeká opravdu kvalitní sportovní zážitek, kdo má rád postojové disciplíny, tak si to nenechá utéct a přijde si na své. Na závěr všem fanouškům, hejterům a vám přeji úspěšný rok 2024 a věřím, že i pro náš tým bude příští rok ten s velkým R.“ 

     


1 komentář na “Siváka dnes čeká obhajoba titulu! Představí se na turnaji v Rusku?”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *