Sežeňte jeřáb! Čtvrt-tunová Droběna Kotlárová napadla a doslova zavalila RedFace šéfa Bejra

RedFace Bejr

Zdálo se, že se rod Kotlárů na nějakou dobu přeci jen odmlčí. Jarda je totiž ve výkonu trestu a Diego má údajně rakovinu. Hluché období se však rozhodla využít údajná příbuzná Droběna, kterou čeká zápas v Red Face. Ještě před turnajem však došlo na rozhovor, který se zvrtnul a odnesl to i promotér Aleš Bejr, který byl zavalen čtvrt-tunovou Droběnou.


 

Přepadovka! Psychopat Bejr si pro Novotoného došel až do kanceláře

Organizace RedFace totiž nabízí rozhovory na styl B4THECLASH, kde se mohou jednotlivé dvojice potkat a vyříkat si spory. Už jsme tedy viděli setkání Kulase a Kunštára a nyní přišla na řadu Droběna, která si nebral servítky. Ve chvíli, kdy Bejr zmínil možné pokuty za porušení pravidel, totiž vystartovala, povalila ho a poté ho se svými více než 250 kilogramy zalehla. Nic záviděníhodného.

Droběna proti sobě bude každopádně mít o několik set kilogramů lehčí soupeřku, která bude spoléhat na rychlost a na to, že se Kotlárová rychle unaví. Droběna však slibuje, že soupeřku dožene a poté jí doslova sežere i s přítomnými rozhodčími. 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by RED FACE (@redface.cz)

 
      

Droběna si troufá i na Vémolu

„Karlos Benda už dlouho ponižoval naši rodinu, a pokud si myslí, že mu to bude beztrestně procházet, tak se šeredně plete. Možná jsem lehce tlustší, ale pořád jsem ohromně silná a mám obrovské zkušenosti, které se nezapřou. Hodně si na něj věřím!“ cituje Aplausin Kotlárovou.

U Karlose Bendy to však neskončilo a Droběna se opřela i do Vémoly, „Vémola má nějaké zkušenosti, kterými se mi může trochu rovnat. A já věřím tomu, že ho se svou vahou převálcuju. Cikáni v Písku mě nebyli schopni povalit na zem a to byli jinačí střelci. Vémola mě na zem také nedostane.“

Naštěstí na souboj nikdy nedojde, ale to neznamená, že Vémolu v bizarním duelu neuvidíme. Terminátor totiž přiznal, za jakou částku by do podobné věci šel.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *