Sean Strickland jednal s vedením UFC o bitvě s Paulem! Jak to dopadlo?

Strickland

Sean Strickland se asi jen tak nezmění, díky čemuž má tolik fanoušků, ale také tolik haterů. Naposledy se blýskl při sparingu se streamerem, který si říká Sneako. Ten asi čekal, že si dá s bývalým UFC šampionem přátelský trénink, ale nakonec z toho byla demolice, kterou nedokázaly přerušit ani hozené ručníky. Na celou situaci pohotově reagoval Jake Paul, který se do Seana opřel a nabídl mu zajímavou sázku o balík peněz. Sean tedy zamířil za UFC vedením. Jak to dopadlo?


Pyramida Tipsport Gamechanger 2 bohužel definitivně přichází o jednoho z účastníků

„Sean Strickland je vážně trapný, že se snažil Sneaka takhle ukončit. Však toho kluka, který nemá vůbec žádné zkušenosti, nedokázal ani poslat na zem, i když do toho šel úplně naplno. Je to otřesný boxer, který si vybírá soupeře, kteří nemají zkušenosti. Pošlu pro tebe letadlo a můžeme si to dát před kamerami. Pokud vyhraješ, tak ti dám milion dolarů, což je polovina tvého aktuálního jmění. Pokud tě však pošlu k zemi, tak si necháš udělat tetování podle mého uvážení. Napiš mi. Myslím si však, že couvneš stejně jako Paddy,“ pálil Jake Paul, který se vytasil se zajímavou sázkou.
    

Sean Strickland šel za vedením

„Klidně si to s Paulem dám. UFC nechalo Conora, aby zápasil s Mayweatherem. Byl by to pro mě snadný zápas. Hlavní právník UFC Hunter mi však vysvětlil, že Paul vůbec netáhne a neprodává. Když má nějaký zápas, tak se prý musí rozdávat lístky, aby bylo plno. Tím pádem samozřejmě nevydělá a navíc je jeho cílovka složená z dětí, které si nekupují PPV. Je to trochu depresivní, ale co už.

Rád bych si vydělal tím, že dám tomu debilovi po hubě. Každopádně platí, že bych si to s ním rád dal. Všichni víme, že bych do toho šel, ale oficiální cestou to nejde. Klidně však může sednout do svého hezkého letadla a dovalit svůj zadek do Las Vegas. Tady si to spolu dáme. Udělám to zadarmo bez kamer. Jen já a ty. Co ty na to?“ vysvětlil Strickland, že mu UFC nedovolí oficiálně bojovat s Paulem, ale že je pro soukromý sparring.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *