Šampion Vémola reaguje na nového šampiona a dalšího soupeře Langera

Vémola Langer

Na turnaji OKTAGON 44, který se konal v německém Oberhausenu, se korunoval nový prozatímní šampion polo-těžké váhy, kterým se stal po pěti kolech slovenský srdcař Pavol Langer. Ten si kromě opasku vysloužil i titulový duel s právoplatným šampionem Vémolou, na který pravděpodobně dojde v říjnu na dalším OKTAGON turnaji v Bratislavě. Co Terminátor na výkon slovenského borce říkal?

Na jaký „balík“ si přišel Diego Kotlár za 30 sekund boje s Bendou?

„Dopadlo to tak, jak jsem říkal, že pokud ustojí první dvě kola tvrdej Poppeckův nátlak, tak ho nakonec vyboduje. Myslel jsem si, že to takhle skončí. Klobouk dolů, jak se Langer vypracoval. Já jsem mu to přál, fandil jsem mu. A těším se na česko-slovenský duel, kdy se bude moct poprat o plnohodnotný titul. Věřím tomu, že zápas bude na Slovensku, v Bratislavě, takže se na to těším. Předtím mě ale ještě čeká Štvanice, takže všechno popořadě, tak jak to má být,“ reagoval Vémola pro CNN Prima News.

„Myslím, že Langer plno lidí překvapil a je důkazem toho, že když se člověk nevzdává, tak to může dotáhnout i k prozatímnímu titulu. Má za sebou přitom v kariéře několik zbytečných proher. Všechna čest a veškerý respekt. Tohle je frajer, který si zápas se mnou opravdu zaslouží.
    

Bylo před ním hodně lidí, kteří velkýma řečma ten zápas dostali, ale v žádném případě si ho nezasloužili, a podle toho taky dopadli. Ale on se k němu propracoval sérií výher. Porazil několik skvělých soupeřů. Například Xaviera, který teď na turnaji vyhrál. Takže si myslím, že titulová výzva je naprosto oprávněná. Budu se muset připravit, nebude to jednoduchý soupeř. A jsem rád, že vyhrál právě on a bude to velké česko-slovenské utkání.“

Doufejme tedy, že se souboj Vémola vs Langer opravdu potvrdí na říjnovou Bratislavu a my se tak budeme moct začít těšit na další hodně zajímavý zápas.
    

Skromný Langer a jeho reakce na výhru

„Tu nohu mi v průběhu prvních kol hrozně rozkopal. Pořád jsem měl však v hlavě svůj sen. Věděl jsem, že se prostě musím kousnout a musím bojovat i přes bolest. Prostě jsem šel dál a rval jsem se, co to jen šlo. Postupně jsem si počítal body, takže jsem na konci doufal, že by mohla dopadnout výhra. Samozřejmě jsem však bral v patrnost to, že bojuju s Němcem na německé půdě, takže jsem si nemohl být jistý, že mi výhru dají. Čeká mě Vémola, ale ještě před tím se musím vypořádat s jedním Jackem Danielsem. Chvíli si odpočinu a za nějaký týden dva začnu znovu trénovat a připravovat se na Karlose Vémolu,“ reagoval Pavol Langer na klíčové vítězství kariéry.

Ještě nedávno bychom si asi těžko představovali, že se právě Langer stane šampionem a i přesto je to nyní realita. „Chtěl bych poděkovat všem perfektním lidem, kteří se podíleli na mé přípravě. Dokázali jsme, že i z malého města Košice, na které se často zapomíná, se může něco urodit. Chci poděkovat všem, kteří bylo celou přípravu se mnou. V roce 1996 mě rodiče přihlásili na karate, za což bych jim chtěl poděkovat.“
   

Co nás čeká dál?

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON Štvanice Speciál

Magard vs Račić – zápas o titul bantamové váhy

Pirát vs Bryczek

Mikulášek vs Magnor

Lengál vs Sheck

Primera vs Úškrt

Roušal vs ?

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

Sanikidze vs Keita – zápas o titul pérové váhy

Vémola vs ?

Buchinger vs ?

Andryszak vs ?

16.9. Frankfurt – OKTAGON 46

Dalisda vs Austin – zápas o titul slámové váhy

Jungwirth vs ?

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Brož vs Pukač  2

Buchinger vs ?

? Vémola vs Langer ?

4.11. Manchester – OKTAGON 48

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49


2 komentáře na “Šampion Vémola reaguje na nového šampiona a dalšího soupeře Langera”

  1. Pingback: Bitva o šampiona Orlova? Závoda má výzvu pro Alexe Cvernu | MMA Shorties

  2. Pingback: Kolik si odnesla Martina Jindrová za poslední zápas v organizaci PFL?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *