Šampion Topuria se dočkal velkolepého uvítání na stadionu Realu Madrid

Nový šampion v pérové váze Ilia Topuria byl v neděli oslavován na fotbalovém zápase Realu Madrid poté, co se stal prvním bojovníkem ze Španělska, který získal titul UFC. Na stadionu Santiago Bernabéua mu tak aplaudovalo přes 74 000 fanoušků.


„Babička“ Dostálová reaguje na „úspěchy“ Zajícové a znovu pálí do rivalky

Jen týden poté, co knockautoval Alexandera Volkanovskiho a získal titul v pérové váze, byl neporažený šampion Ilia Topuria oceněn na věhlasném stadionu Santiaga Bernabéua v Madridu při utkání mezi Realem Madrid a Sevillou, který přímo na místě sledovalo přes 74 000 lidí. 

Topuria vyšel na hřiště s titulem UFC přes rameno a setkal se s hráči na hřišti, než provedl čestný výkop a zahájil zápas. Je to nejnovější uznání, že Topuriova hvězdná síla po jeho vítězství nad Volkanovskim, díky němuž se stal šampionem, stále roste. S perfektní bilancí 15-0 a třinácti ukončeními se Topuria zdá být připraven stát se jednou z příštích superhvězd organizace UFC.
Po skončení karty UFC Mexico City navíc potvrdil generální ředitel UFC Dana White, že UFC plánuje co nejdříve uspořádat turnaj ve Španělsku. „Rád bych se do Španělska podíval, takže to musíme vyřešit,“ řekl White. „Začneme to zařizovat a pokusíme se to uskutečnit, ale odpověď zní ano, chci to udělat a chci to udělat ještě letos.“

To je pro Topuriu pravděpodobně vítaná zpráva, zejména po přijetí, kterého se mu dostalo na zápase Real Madrid vs Sevilla. Nyní je možné, že dostane šanci vrátit se domů do Španělska, aby ještě letos obhájil svůj titul. 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *