Šampion Sean O´Malley hodně ostře reaguje na Verova obvinění z podvádění

O´Malley Vera

Úřadující UFC šampion v bantamové váze Sean O’Malley úspěšně obhájil svůj pás, když v hlavním zápase turnaje UFC 299, který se konal v Miami, zdolal jednoznačně na body Marlona Veru. Suga sice vyhrál naprosto jasně v poměru 5:0 na kola, ale i přesto byl nespokojený, že rivala nedokázal ukončit. Nespokojený byl i Chito, který odhalil, jak prý Sean v souboji podváděl, což šampion neslyšel vůbec rád.


„Zradil jsi Clash i mě,“ křičí nový vyzyvatel, který Bejrovi rozsekal auto! Psychopat asi bude zuřit

„V minulosti jsem si nechával zaplétat vlasy. Když si je zaplétáte v normálním kadeřnickém salonu, dají vám do nich extrémně velké množství gelu s pomádou, aby to bylo pěkné a pevné,“ řekl Vera v pořadu The MMA Hour. „Když mi však vlasy před zápasem s Frankiem Edgarem na UFC 268 dělala paní z UFC, nepoužila nic. Pracovala jen s trochou vody. A když jsem skončil zápas s Frankiem, byl jsem suchý.

Pokaždé, když jsem však Seana během zápasu chytal, tak byl jako ryba. Byl hrozně slizký a nedal se chytit. Možná se ani nepokoušel přímo podvádět, ale každopádně měl extrémně mastné vlasy. Na konci zápasu jsem ho hezky trefil a chtěl jsem přidat kolena, ale nešlo to, protože to klouzalo. Možná kdyby byl suchý, mohl jsem ho zranit. Možná ne. Pořád jsem tam, kde jsem, z nějakého důvodu – prohrál jsem zápas a nebudu hledat výmluvu, ale faktem je, že jeho hlava byla extra mastná.

I když vidíte rozhovor po zápase… jeho obličej se celý leskl. Tou dobou už je přitom všechna vazelína většinou pryč. Sean však úplně zářil.“

 

O´Malley ostře reaguje

„Zdá se, že všichni Chita milují, což moc nechápu. Je to totiž falešný zm*d. Jako člověk nestojí za nic. Vím o něm věci, které by názor na něj hodně rychle změnily, ale nebudu je sdílet veřejně. Hodně jsem si s ním však psal. Dostal jsem se mu do hlavy. Byl jsem přímo v jeho mozku. V podstatě jsem za něj myslel. Lidé si o něm myslí, jaký je to rodinný typ. Ho*no! Nas*at na něj!

Navíc teď přišel s teorií, že jsem si nageloval vlasy? Kámo, však ses ani nedostal k tomu, aby sis na ně sáhl. Proč bych si sakra geloval hlavu? Pořád si musím připomínat, že budu rozumný. Už jsem mu zničil kariéru, takže mu nemusím zničit i život. Snažím se být nad věcí,“ reagoval O´Malley, který není z obvinění vůbec nadšený. Navíc naznačil, že má na Chitu nějakou „špínu“, kterou však nebude sdílet mezi lidi.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *