Šampion Patrik Kincl reaguje na výzvu od rozjetého Engizeka, který doručil KO

Kincl Engizek

Na turnaji OKTAGON 46 ve Frankfurtu jsme mohli sledovat celou řadu hvězd a elitních bojovníků, ale i přesto si pro sebe publikum ukradl OKTAGON nováček Engizek, který doručil tvrdé KO a poté hned vyzval šampiona Patrika Kincla. Sice se mluví o souboji Kincl vs Čepo, ale zdá se, že by Engizek také mohl získat šanci. Jak na jeho výzvu šampion reagoval?


 

Kozma sice padl, ale i tak vydělal balík! Kolik si z pyramidy odnáší?

„OKTAGONe, vysolte prachy. Chci si jít pro titul ve střední váze. Dejte mi Kincla,“ poslal Kerim Engizek po výhře na Juarezem jasnou výzvu směrem k vedení, ale také šampionovi divize. Engizek si díky KO vylepšil sérii na 12 výher v řadě, což už je hodně působivé a je to samozřejmě aspekt, který bude brát vedení v potaz. Kerim je navíc v Německu velká hvězda, která má za sebou početnou základnu fanoušků, což je jeho další velká výhoda.

„Určitě ho tak beru,“ reagoval Patrik Kincl na náš dotaz, zda Engizeka po výhře nad Juarezem bere jako legitimního vyzyvatele v rámci střední váhy. „Hlavně z toho důvodu, že celý žebříček je nějak potichu a tohle je jediná výzva, která přišla. Jasně, není to úplně dobré pro OKTAGON, pak totiž ten žebříček ztrácí smysl, ale zase nemůžou nikoho tlačit na sílu.“

Zdá se tedy, že je Patrik Kincl možnému souboji nakloněný a pokud dobře čteme mezi řádky, tak možná tak trochu popichuje Vlasta Čepa, který, pravda, žádnou větší výzvu neposlal. Sice se o souboji Kincl vs Čepo mluví, ale mezi oběma borci žádné výměny neprobíhají. Engizek má tedy šanci do titulového mixu zasáhnout, čemuž je nakloněný i promotér Novotný.
   

To, že by Engizek mohl dostat šanci, potvrdil i promotér Novotný

„Moc rád slyším, že se Kerim hlásí o souboj s Patrikem. Pokud to myslí vážně, tak si myslím, že není vůbec brzy, protože je to jedna z nejlepších středních vah Evropy. Má působivou bilanci 19-4 s tím, že vyhrál 12 zápasů v řadě. Pokud Engizek šanci chce, tak je rozhodně v mixu, ze kterého budeme vybírat. 

Situace na vrcholu střední váhy je taková, že Kerim poslal jasný vzkaz a Čepo má před sebou zápas v Bratislavě. Navíc tu máme ještě jedno jméno, které se hlásí o šanci. Uvidíme, jak se to vyvine. Musíme si sednout a probrat to. Jak vždy říkám, na tiskové konferenci po turnaji se zápasy nedělají. Jsem však samozřejmě rád, že mám na výběr možnosti, se kterými můžu pracovat,“ doplnil pak Novotný na tiskové konferenci.

Hodně tedy bude záležet na tom, jestli Čepo v Bratislavě uspěje a případně jak. Pokud by totiž Engizeka zastínil, tak by byl titulové šanci na dosah. Čekají nás tedy zajímavé momenty a rozuzlení.
  

Co nás čeká?

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Vémola vs Langer zápas o titul polotěžké váhy

Čepo vs Sami

Xavier vs ?

Siwiec vs Gogoladze

Legierski vs Ryšavý

Szabová vs ?

Pukač vs Kohout

Mazúch vs Cordero

Buchinger vs Dohnal

Palasz vs Boukichou

Lopez vs Adamia

Smolková vs Mytilinaki
 

4.11. Manchester – OKTAGON 48

Finále OKTAGON Výzvy Anglie vs Irsko

Quickenden vs Smith

Austin vs ?

Rock vs Pokorný

Wanliss vs Bahník

Yousaf vs ? 

Carthwright vs Račić

Lohoré vs Surdu

Chadwick vs Úškrt
 

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Škvor vs Doussis

Eckerlin vs ?

Dyrschka vs ?

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

Kuzník vs ?

Široký vs ?

Raška vs ?

29.12. Praha – OKTAGON 51 

Veličković vs Michailidis

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *