Šampion Jones reaguje na zprávy, že byl kvůli údajnému vyhrožování komisařce zatčen

Jones

Jon Jones je příkladem sportovce, který dostal do vínku obrovský talent a potenciál, ale i démony, které mají dar náležitě vyvážit. Jen těžko bychom v krátkosti shrnuli všechny kauzy, které Bones natropil. Za zmínku však rozhodně stojí autonehoda, od které utekl, porušení anti-dopingových pravidel a nebo údajné domácí násilí. Jones hned několikrát sliboval, že se změní a opravdu to tak vypadalo, ale nakonec vždy přišla nějaká další kauza. V té poslední ohledně vyhrožování anti-dopingové komisi je však nevinně?


Profackoval Bejra a pak dostal KO! Freescoot si sype popel na hlavu a omlouvá se

Komisařka, která stížnost podala, pracuje pro agenturu Drug Free Sport International, která se po ukončení spolupráce s USADA stará o UFC testování. K incidentu údajně došlo minulý měsíc, ale komisařka obvinění vznesla až teď. Zprávy ze zahraničí zatím naznačují, že 36letý Jones vyhrožoval komisařce zabitím a dokonce jí vzal telefon.

Paní komisařka Martinez tvrdí, že se Jones kvůli procesu testování rozčílil, vzal jí telefon a přiblížil svůj obličej k jejímu a řekl: „Proč kurva chodíte tak brzy? Víte, co se stane lidem, kteří přijdou ke mně domů? Skončí mrtví.“ Podle policejní zprávy Jones později s druhým komisařem panem Romerem odešel a vrátil se se vzorkem moči. Paní Martinez uvedla, že pan Romero vypadal vyděšeně a bledě, když se vrátil z odběru vzorku moči.

Paní Martinez dodala, že chtěla schůzku ukončit, ale obávala se, že to zhorší Jonesovu náladu, protože neposkytnutí vzorku moči může vést k pokutě od UFC. Uvedla, že po setkání chtěla prosadit, aby bylo proti šampionovi těžké váhy vzneseno obvinění, i když ji od toho její nadřízený odrazoval a řekl, že počká na reakci UFC. Jones na Instagramu zveřejnil dlouhé prohlášení, v němž uvedl, že byl „frustrován neprofesionalitou“ obou antidopingových agentů, ale trvá na tom, že jejich setkání skončilo „přátelsky a smírně, vůbec ničím prý nevyhrožoval“. Včera odpoledne se dokonce objevily zprávy o tom, že byl Jones zatčen, které se ukázaly jako liché?
Jones reaguje

„Chtěl bych se vyjádřit k některým dezinformacím, které se dnes ráno objevily,“ napsal Jones na Twitteru/X. „Probudil jsem se k falešným zprávám, že jsem byl zatčen. Zatčen jsem nebyl. Ve skutečnosti jsem v současné době se svými dcerami v Texasu na volejbalovém turnaji. Musím přiznat, že je pro mě zklamáním, že musím tyto věci znovu objasňovat, ale chápu, že vzhledem k některým svým minulým problémům mohu být snadným terčem. Je však důležité uvést věci na pravou míru a ujistit se, že se říká pravda.

Nedávno mě navštívili komisaři, když jsem slavil narozeniny a podřimoval. Po probuzení jsem byl zaskočen neprofesionalitou jednoho z komisařů, což ve mně vyvolalo frustraci, která vedla k použití některých sprostých slov, kterých lituji. Chci však zdůraznit, že jsem v žádném okamžiku nikomu nevyhrožoval, nevpadl nikomu do obličeje, nezvýšil na nikoho hlas ani se nedopustil žádné formy napadení. Je škoda, že se rozšířily nepravdivé zprávy bez řádného ověření faktů. Chci vás ujistit, že se proti těmto nepodloženým obviněním budu důrazně bránit. Pravdou je, že k incidentu prostě nedošlo.“

1 komentář na “Šampion Jones reaguje na zprávy, že byl kvůli údajnému vyhrožování komisařce zatčen”

  1. stejně tak, jak se nestal ten incident předtím a předtím a předtím…
    Opravdu obrovská škoda, protože fighter byl/je úžasný

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *