Růžička není na pořadu dne? Proč pro Siváka dává větší smysl Keita?

Sivák Keita

Trenér a manažer Martin Wodecki momentálně buduje silný tým značky EGO Combat, který se nyní skládá z borců jako je David Kozma, Karlos Vémola, Václav Sivák, Dominik Humburger, Martin Viktorín, ale patří do něj také mladá a talentovaná Eliška Zemanová. Právě Wodecki se zamyslel nad tím, jaký soupeř nyní dává pro Siváka na domácí scéně největší smysl.


Wow! Attilka je zpátky! Slovenský veterán Végh se pochlubil aktuální formou

Měl by podle vás Vašek zápasit v České republice?

Upřímně za mě už měl být dva roky někde jinde. On je sportovec světových kvalit a měl by zamířit do světa. Hodně se mluví o zápasu s Tadeášem Růžičkou, ale nevím, jestli je to na pořadu dne.

Jediný zápas, který by dával smysl, je s Losenem Keitou. Ten souboj Vaška sice sportovně neposune, ale to je zápas, který by za mě chtěli vidět fanoušci. Keita porazil Milana Paleše, což je za mě nyní nejlepší bojovník na Slovensku. A Keita je silný v postoji a Vašek by tak všem ukázal, co se v něm skrývá. A nepochybuji, že by ho Vašek v postojové disciplíně porazil. A ta show, co by byla před soubojem z obou stran, by byla pro diváky třešničkou na dortu.
Jak jste spokojen se současnými výsledky celého EGO Combat Champions týmu?

Tak teď jsme na vlně vítězství, což mi dělá radost. Eliška Zemanová ve svých 17. letech opět přivezla z Chorvatska tři medaile z Evropských her. Bojuje ve WAKO, které má svou kvalitu. Takže některé připodobňování Elišky k jiným bojovnicím není na místě. Například k těm, které dostávají prostor v médiích a na fejkových turnajích. Možná by bylo dobré ji dát prostor, aby ji lidi více poznali. Je to takový Vašek Sivák v těle mladé pohledné bojovnice.

Dále Dominik Humburger, který na KSW v Liberci vyhrál na TKO. Teď Vašek Sivák předvedl nádherný zápas v KSW a netrpělivě očekáváme návrat mé srdcovky Davida Kozmy, kde věřím, že se po delší pauze vrátí silnější a ještě více hladový po boji.
2 komentáře na “Růžička není na pořadu dne? Proč pro Siváka dává větší smysl Keita?”

  1. Úplně jednoduché, je Růžička v nějaké věhlasné organizaci?
    Nedokázal ani zdaleka to co Keita a Sivák, není lepší ani jednoho z nich. Vašek momentálně KSW, Mawar rozseknut v Thajsku(stane se) s nějakým Číňanem, Keita by mu dal KO rukama a Vašek by ho rozkopal Číňana, tak nějak podobně bych to viděl.
    Samozřejmě dobrý je, ale na tyhle dva by mu to nestačilo, takže ne přímo zbytečný zápas určitě hezká štípaná, ale nevidím ani v jednom případě možnou výhru Růžičky a nějaký jakoby posun pro Vaška či Keitu v jejich kariérách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *