Růžička boxem bez rukavic nekončí? V Clash of the Stars se mu rýsuje jasný soupeř?

Růžička

Tasdeáš Růžička, který se před časem vrátil z Thajska a nyní ho čeká nečekaný souboj bez rukavic, se nechal slyšet, že stále existuje šance, že by se znovu objevil v bizarní organizaci Clash of the Stars, kde před časem svedl souboj s Tadeášem Veselým, který se zranil a duel tak musel být zastaven. Ve hře je však soupeř, který by svou kůži tak lacino nedal, díky čemuž bychom mohli dostat hodně zajímavý zápas.


Od pornoherečky jsem nic jiného nečekala! Uvidíme souboj se Zajícovou?

„Je to pravda. Věřím, že se tohle všechno uskuteční a zároveň věřím, že Tadeáš už nebude dělat venku žádné problémy. Má skvěle rozjetou kariéru, kdy si může vydělat slušné peníze v zápasech podobného typu a zároveň jít s opravdu ostřílenými borci. On si to vše dobře uvědomuje, proto věřím, že se na něj v září můžeme těšit. Mezitím si něco střelí v organizaci Valhalla a konkurenční Real Fight Arena mu taktéž slíbila zápas,“ cituje topfight údajný zdroj z gymu, který mluví o přípravě souboje Růžička vs Benda, o kterém se už v minulosti mluvilo a dokonce jednalo, ale poté přišly kauzy a z plánů sešlo.

Nyní je však souboj evidentně znovu na stole, tak uvidíme, zda se jej na další Clash of the Stars akci, která by měla přijít někdy v září, opravdu dočkáme. O tom, že by měl jako další přijít profesionální bojovník, mluvil i sám Benda.
    

„V harmonogramu, který Clash má, už jsou zkrátka nějaké věci dané. V první řadě na Clash 9, který se teď s mou osobou řešil více, než Clash 8, je tam jedno velké jméno. Je to profesionální bojovník a má to být má doposud největší výzva. To platí a je to v jednání. Nabízí se samozřejmě Patrik Žralok, který bude, ale nebude teď na osmičce, protože měl dva zápasy a má pauzu.

Musím také dodat, že v harmonogramu Clash se Žralok, Jarda Kotlár a teoreticky i Jakub Enžl řeší na jeden velký galavečer v největší aréně. Tam to má být se mnou něco velkého. Titulový zápas? Kotlár přeci jen tvrdě dře a mlátí ve vězení bachaře. Až se vrátí, tak z něj bude zabijácká mašina. Chce odvetu. Lidi chtějí odvetu. Já osobně ten zápas nepotřebuji, je mi to jedno, ale je pravda, že na ten zápas můžete mít jakýkoliv názor, ale odvetu bude koneckonců sledovat úplně každý… Tohle je v rezervě na něco velkého. Stejně tak Žralok, takže tato jména se musí v souvislosti s osmičkou odsunout,“ vysvětlil Benda ve svém videu.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *