Rozjetý Martin Buday přiznává, jaký vztah ne/má s ředitelem Whitem

Buday

Sousední Slovensko má aktuálně v lize mistrů dva zástupce. Tím vůbec prvním byl Lajoš Klein, který ve své premiéře doručil krásné KO, a později na něj skrze Contender navázal i Martin Buday, který byl zatím neomylný a nasbíral tak 4 UFC výhry v řadě, díky čemuž se propracoval do TOP 15. Do hledáčku Dany Whitea se však zatím nedostal.


 

Alex Pereira reaguje na to, že má Procházka ruce dole, čímž se otevírá nebezpečí

„Ten podle mě ani neví, že existuju. Potkali jsme se při Contenderu, jinak ale ne. On má těch zápasníků tolik, že ještě za každým chodit a gratulovat mu, to od něj asi nikdo z nás nečeká. Koneckonců vyhrávat je naše práce, za kterou jsme odměněni,“ smál se Martin Buday v rozhovoru pro Kaocko v reakci na dotaz, zda mu k poslední výhře Dana neblahopřál.

Jak už však bylo zmíněno, Martin se díky poslední výhře probojoval do TOP 15 těžkých vah, takže si ho UFC ředitel v blízké době třeba pořádně všimne. Nabízí se totiž, aby se Martin utkal s někým, koho má před sebou, což jsou samá hodně zajímavá jména.

Sám zmiňoval Rozenstruika a nebo Tuivasu, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne. Údajně je už totiž nějaká nabídka na stole, ale zatím nejsou k dispozici bližší informace, což se může brzy změnit.

  

Kdo by se prý jako další Slovák mohl probojovat do UFC?

„Nejblíž k Dana White’s Contender Series má asi Štefan Vojčák, můj sparing partner. Viděl jsem nějaké články, že by právě on měl být k tomu nejblíž. Ale nevím… Je to těžká váha, byť naposledy prohrál s velmi těžkým soupeřem. Možná ho tahle prohra od Contenderu trochu oddálila, ale když přidá třeba 2-3 výhry, tak se tam klidně může dostat. Necháme se překvapit, je to jen takový můj odhad,“ zamyslel se právě Martin Buday pro Sport.cz.

Vojčák v posledním souboji kývl na obrovskou výzvu, když se v rámci KSW utkal s Darkem Stošičem, se kterým si nevedl vůbec špatně, ale nakonec se bohužel nechal chytit jednou z jeho bomb a bylo zle. Stále však platí, že je Štefan talentovaný borec, který by se do ligy mistrů jistě mohl dostat, protože těžkých vah je obecně málo a těch kvalitních ještě méně.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *