„Rozhodl jsem se napsat nový příběh“ nabízí Kaik Brito dojemné rozloučení

Brito

Zatím poslední šampion OKTAGON welteru Kaik Brito letos zamířil do projektu Dana White´s Contender Series, kde před zraky UFC ředitele Dany Whitea a jeho matchmakerů bojoval o vysněný UFC kontrakt. Souboj mu však vůbec nevyšel a nakonec prohrál na body, čímž si, minimálně na nějakou dobu, zavřel do ligy mistrů dveře. Mluvilo se tedy o návratu do OKTAGONu, ale zazněly i spekulace o možné spolupráci s KSW. Jisté je zatím jen to, kam Brito určitě nezamíří.


No vida! Aleksandar Rakić nebojácně reaguje na nabídku od Jiřího Procházky

„Rád bych oficiálně oznámil, že již nejsem součástí týmu Black Thai, a zároveň bych rád poděkoval všem, kteří mě podporovali a sledovali mou dosavadní práci. Tak jako každá kariéra má své přechody, i ta moje se nyní vydává na cestu hazardu.

Odcházím se vší vděčností, úctou a respektem, který k týmu a dosud vybudované historii chovám. I přes všechna omezení a potíže v týmu odcházím s klidným srdcem, protože vím, kolik jsem toho udělal a jak jsem mohl přispět k růstu nás všech.
 

Vždyť to stálo více než 10 let práce, odhodlání a obětí ve všech oblastech mého života. A dospívání někdy bolí, stejně jako hledání vývoje. A já se rozhodl napsat nový příběh. Jsem za to velmi vděčný, i když tento pocit není opětován. Ať Bůh žehná a ať je to cesta evoluce pro každého,“ oznámil Kaik Brito, že oficiálně mění tým, ve kterém doposud působil.

Uvidíme tedy, jakou další cestou se Kaik vydá a do jaké organizace zamíří. Samozřejmě se nabízí OKTAGON, ale zazněly i spekulace o možné spolupráci s KSW.
Zamíří Brito do OKTAGONu nebo KSW?

„Nemyslím si, že to oznámil a ani jsem to neviděl. Zrovna včera jsme spolu mluvili, takže nevím, že by šel někam jinam. Pokud by to však takhle bylo, tak je to v pořádku. Mám za to, že už není naším zápasníkem, protože mu vypršela smlouva. Nekontroloval jsem to, protože když dostanu nějaký slib od zápasníků, tak u té dohody zůstávám. Shodli jsme se na tom, že jeho snem bylo UFC a jakmile vystoupil z OKTAGONu do Dana White´s Contender Series, tak smlouva přestala platit.

Ze stejného důvodu mu byla také odebrána koruna a už není naším šampionem. Pokud se chce vrátit, tak mu pošlu zprávu, že je vše v pohodě. Hlavně naši fanoušci ho milovali, takže žádné špatné vztahy tu nejsou, protože s ním byla vždy zábava. Ale pokud chce jít někam jinam, protože po té porážce mění hodně věcí… Vím, že zatím jen trénuje a chce se vrátit příští rok,“ řekl Ondřej Novotný v podcastu kanálu Polish Fightes Info.      


1 komentář na “„Rozhodl jsem se napsat nový příběh“ nabízí Kaik Brito dojemné rozloučení”

  1. Pingback: Železný Buchinger! Proč byl titulový souboj rohem zastaven? Fotky mluví jasně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *